“Cerību kausa” izcīņas 1.posms riteņbraukšanā

“Cerību kausa” izcīņas 1.posms riteņbraukšanā

Siltos un patīkamos laika apstākļos 14.aprīlī Dobeles novada Apguldē notika “Cerību kausa” izcīņas 1.posms, kurā piedalījās riteņbraucēji gan no Latvijas, gan Lietuvas. Jaunajiem riteņbraucējiem bija jāveic 5 km un 10 km distances no individuālā starta. Talsu novada Sporta skolas riteņbraucēji – Elvis Lielmanis 5 km distancē izcīnīja 7.vietu, Daniels Krūmiņš – 9.vietu. Savukārt 10 km distancē Kristofers Sideļskis -10.vietā, bet Emīls Vanags 13.vietā. Komandu vērtējumā Talsu novada Sporta skolas komandai 5.vieta pēc pirmās kārtas sacensībām.

Nākošajā dienā sacensības turpinājās ar 30 km grupas braucienu Kroņaucē, kur 13.vietu izcīnīja Kristofers Sideļskis, Emīlam Vanagam 19.vieta.

Treneris Gunārs Ķiepe

Dobele 1. posms-K.Sideļskis

Foto Jeļizaveta Iļjina

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts