“BJC Daugmales” badmintona sacensības jaunajiem badmintonistiem

“BJC Daugmales” badmintona sacensības jaunajiem badmintonistiem

23.02. norisinājās “BJC Daugmales” badmintona sacensības Rīgā. Šajās sacensībās piedalījās jaunie badmintonisti, kuriem šī sezona ir pirmā, spēlējot badmintonu. No Talsiem sacensībās piedalījās 15 dalībnieki.

GB11 grupā piedalījās 16 dalībnieki. Šajā grupā  1.vietu ieguva Melissa Romaņuka, 3.vietu ieguva Paula Irbe, 4.vieta Evelīnai Bārbalei,  5.vieta Naomi Annai Mālai, 6.vieta Katrīnai Hofmanei, 7.vieta Adriānai Bārbalei, 8.vieta Katerīnai Bārbalei, 9.vieta Evelīnai Freijai un 10.vieta Patrīcijai Bārbalei.

U11B piedalījās 4 dalībnieki. 2.vietu ieguva Raivo Bergmanis un 3.vietu ieguva Dāvids Noa Kavruss.

B15 grupā piedalījās 16 dalībnieki. Klāvs Lācis ieguva 6.vietu un Fēlikss Kandis ieguva 9.vietu.

G15 grupā piedalījās 16 dalībnieki. Dārta Pētersone ieguva 6.vietu.

 

Paldies sportistiem par cīņassparu un izturību visas dienas garumā!

 

Treneri: E.Kviesis un S.Kviese

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts