Biatlonists Renārs Birkentāls – Pasaules čempionātā jauniešiem un junioriem.

Biatlonists Renārs Birkentāls – Pasaules čempionātā jauniešiem un junioriem.

No š.g. 26.februāra līdz 4.martam Igaunijas pilsētā Otepē notika Pasaules čempionāts biatlonā jauniešiem un junioriem. Pārvarot atlases sacensību barjeru, Latvijas izlases sastāvā tika iekļauts arī Talsu novada Sporta skolas audzēknis Renārs Birkentāls.

12,5 kilometru distancē biatlonā Renārs izcīnīja 82.vietu. Visu startu sabojāja trešā šautuve, kurā tika pieļautas piecas kļūdas. Ar visu to, viņš bija otrais Latvijas rangā, kas deva tiesības piedalīties stafetes sacensībās. Latvijas stafetes komanda izcīnīja 15. vietu. Renārs savu etapu nodeva kā desmitais. Pēdējā startā Renārs izcīnīja 77.vietu 7,5 kilometru sprintā. Visas trīs kļūmes tika pieļautas, šaujot stāvus.

Piedalīšanās Pasaules čempionātā bija liela pieredzes gūšana, jo Renārs bija divus gadus jaunāks par čempionāta dalībnieku pamatgadiem. Jātrenējas, jāizdara secinājumi, lai nākošajos gados starts būtu veiksmīgāks.

Treneris Jānis Neimanis

122745AA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts