Biatlonistiem aktīva brīvlaika nedēļa, gatavojoties jaunajai sezonai

Biatlonistiem aktīva brīvlaika nedēļa, gatavojoties jaunajai sezonai

Brīvlaika nedēļā Talsu NSS biatlonisti aktīvi pavada laiku, lai pilnvērtīgi gatavotos jaunajai ziemas sezonai.

Sportisti tika sadalīti 3 grupās.

Vecākie audzēkņi sadalījušies 2 grupās. Biatlonisti Ernests Solovjovs un Rainers Krišmanis devušies uz Šveici, kur visu nedēļu kopā ar Madonas sporta skolas meitenēm un Cēsu Sporta skolas treneri piedalās Starptautiskās Biatlona savienības organizētā nometnē kopā ar citu valstu jaunajiem biatlonistiem.

Otra lielo audzēkņu grupa kopā ar treneri Kārli Vanagu ir devušies uz Somijas pilsētu Imatru, lai piedalītos nometnē kopā ar citiem Latvijas biatlonistiem. Šajā nometnē audzēkņi aizvada savus pirmos šīs sezonas treniņus uz slēpēm.

Tikmēr jaunākajiem audzēkņiem Talsos norisinās intensīva treniņnometne treneru Kaspara Sakniņa, Andra Šņoriņa, Reiņa Korsūnova, Aksela Bresmes un Ingvara Lerha vadībā.

Jaunie biatlonisti aizvada 2 treniņus dienā – gan uz rollerslēpēm, gan kompleksos notiek šaušanas treniņi, kā arī vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi. Treniņi organizēti, lai jaunākie audzēkņi pilnveidotu savas prasmes un fizisko sagatavotību.

Audzēkņiem arī tika organizēta lekcija, kurā tika stāstīts par uzturu sportistam – jaunietim, kā arī aktīvās atpūtas aktivitātes gan sporta hallē, gan Talsu hokeja klubā slidojot. Nedēļas noslēgumā jaunie biatlonisti savstarpēji sacentās skriešanas/ šaušanas/ rollerslēpošanas disciplīnā.

 

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts