Biatlona sezona sākusies ar Igaunijas čempionātu

Biatlona sezona sākusies ar Igaunijas čempionātu

Ja Latvijā dažādu iemeslu dēļ gada nogalē bija “klusums no biatlona”, tad Igaunijā viss otrādi. Uz Igaunijas čempionātu  biatlonā Otepē devās arī seši Talsu novada Sporta skolas audzēkņi. Daži ,lai gūtu pieredzi, daži, lai pārbaudītu sportisko formu pirms atlasēm uz Valsts izlasi. 29.decembrī norisinājās sprinta sacensības, bet otrajā dienā iedzīšanas sacensības. Lieki piebilst, ka Latvijā iedzīšanas sacensības nenotiek, tādēļ pirms starta dažam nācās paskaidrot, kā būs jāstartē un kā jāšauj. Bez Igaunijas, Latvijas sportistiem piedalījās arī Lietuvas pārstāvji. Tātad spēcīga konkurence. Sprintā W-17 grupā Viktorija Spruģevica izcīnīja 18 vietu. M-17 grupā Ulvis Krišmanis – 10.vietu, Artūrs Zaļupe – 12 vietu, Gatis Reinbergs – 15.vietu. M-19 grupā Renārs Birkentāls – 4. vietu un Aksels Bresme – 14. vietu. Otrajā dienā Viktorijai – 16. vieta, Ulvim – 8.vieta, Artūram – 12. vieta, Gatim – 15. vieta. Nākošajā dienā tikām pie godalgas, jo Renārs izcīnīja 3. vietu, Aksels – 11. vietu. Visiem veselību, koncentrēšanos un  labus rezultātus  Latvijas kausā!

Treneris Jānis Neimanis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts