Bērnu futbola festivāls „3×3” U8 un U7 vecuma grupām

Bērnu futbola festivāls „3×3” U8 un U7 vecuma grupām

Sestdien, 15.februārī Saldū pulcējās paši mazākie futbola spēles mīļotāji U8 un U7 vecuma grupās, lai iepazītos ar futbola spēles noteikumiem un sacensību garu. Galvenais uzdevums, kā minēja arī viens no sacensību organizatoriem, bija gūt spēlēšanas prieku un pozitīvās emocijas, gūstot vārtus. Spēles notika bez rezultāta, spēlējot 3 pret 3 uz četriem maziem vārtiņiem bez vārtsarga. Turnīrā piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas mazie futbolisti, kas trenējas Sabilē. Kopā sabilnieki guva ap 30 vārtiem un tikpat daudz arī pazaudēja. Sacensību laikā – daudz pozitīvu emociju. Sabiles komandā spēlēja: Marks Dadzis, Ralfs Tarasovs, Everts Jānis Himičs, Mikus Jēkabs Himičs.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts