Basketbols – “Cēsu kauss 2015”

Basketbols – “Cēsu kauss 2015”

529478_506x285

No 9. līdz 11.janvārim Talsu novada Sporta skolas basketbolisti piedalījās starptautiskajā turnīrā Cēsīs. Cēsu turnīrs norisinājās jau 18.reizi. Turnīrā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Talsinieki turnīrā piedalījās ar divām vecuma grupām.

Jaunākā grupā 2003.gadā dzimušie zēni pārspēja Iecavas/Vecumnieku, VEF/Ķekava un Raplas (Igaunija) komandas, taču piekāpās spēcīgajai VEF komandai, un cīņā par trešo vietu arī Salva Rock komandai no Tartu (Igaunija). Par vērtīgāko turnīra spēlētāju Talsu komandā tika atzīts Dāvids Māls.

2001.gadā dzimušie zēni bija spēcīgāki par VEF/Ķekava un BK Lobņa (Krievija) komandām, bet piekāpās Cēsu, Siguldas un Palliklubi Tartu (Igaunija) komandām. Tika iegūta 8.vieta, taču, ja būtu bijusi lielāka veiksme un cīņasspars, tad talsinieki varēja pacīnīties arī par medaļām. Vērtīgākā spēlētāja balvu ieguva Pēteris Laursons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts