„BASKETBOLS AICINA!” Talsos.

„BASKETBOLS AICINA!” Talsos.

sporta_halle_ub
16.01.2014. Talsu novada Sporta skola sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību organizē:

 

Talsu novada  skolu aktīvākie 90 bērni  no 1.-2.klases piedalīsies LBS projektā “Basketbols aicina”, kuri 45 minūtēs izmēģinās  iesildīšanās un stiepšanās vingrinājumus, iepazīsies ar aizsardzības pamatelementiem, apmeklēs dribla, piespēļu un metienu „stacijas”, sacentīsies šķēršļu stafetē. Nodarbības beigās sarīkojuma vadītāji atbildēs uz jautājumiem un paredzēta kopīga fotografēšanās.

Katrs nodarbības dalībnieks saņems īpašu Basketbols aicina T-kreklu, Venden ūdeni, īpašos Colgate sagādātos suvenīrus un, protams, uzaicinājumu trenēties sporta skolā no vietējiem basketbola treneriem.

Projekts „Basketbols aicina” tiek  īstenots jau ceturto gadu. Kopš 2010.gada rudens Latvijas Basketbola līgas spēlētāji un Sieviešu basketbola līgas spēlētājas vadījuši nodarbības jaunāko klašu skolēniem Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Cēsīs, Vallē, Rīgā, Saldū, Ozolniekos, Aizkrauklē, Daugavpilī, Madonā, Liepājā, Rēzeknē, Rūjienā, Krāslavā, Aizkrauklē un Jēkabpilī.

Šosezon pirmās nodarbība notika Siguldā un Bauskā. Arī turpmāk „Basketbols aicina” nodarbības notiks katru mēnesi, aptverot visus Latvijas novadus.

 image001 LJBL_new logo_color(1)

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts