Basketbolistiem sezona rit pilnā sparā ar ļoti labiem rezultātiem

Basketbolistiem sezona rit pilnā sparā ar ļoti labiem rezultātiem

Jaunajā VEF LJBL sezonā aizvadīti divi mēnēši, kuru laikā aizvadītas pirmā apļa spēles. Atskatīsimies uz Talsu jauno basketbolistu rezultātiem. Šosezon mūsu sporta skolu pārstāv 7 vecuma grupas zēnu konkurencē, kā arī 2 grupas meiteņu konkurencē, tiesa meitenes tā pat kā pagājušajā sezonā spēlē kopā ar Rojas sporta skolas meitenēm.

Zēniem sezonas pirmā daļa izvērtusies veiksmīga, jo vairākas grupas atrodas tabulas augšgalā. Bez zaudējumiem pagaidām cīnās U-11, U-15, U-16 un U-17 vecuma grupas zēni.  U-13 zēniem arī ir vairāk uzvaru kā zaudējumu. Bez uzvarām nav palikuši arī puiši U-14 un U-19 vecuma grupās, lai gan mūsu komandās pārsvārā spēlē jaunāki puiši, līdz ar to arī šeit panākumi priecē.

Meitenēm sezonu ļoti veiksmīgi iesākušas U-12 vecuma meitenes, kurām pēc pirmā apļa tikai divi zaudējumi astoņās spēlēs, bet pie U-13, kurā spēlē liela daļa arī no U-12 komandas meitenes, krājot pieredzi, arī nav palikušas bez uzvarām, tomēr piedzīvoti arī lieli zaudējumi, bet tādās spēlēs vislabāk var redzēt pie kā vēl jāstrādā.

Saprotams, ka basketbols ir komandas sporta veids, un ik katrs komandas spēlētājs dod lielu ieguldījumu komandas panākumos, tomēr katrā grupā ir pieteikušies līderi, kuri iedvesmo pārējos komandas biedrus. Jaunākajā grupā ļoti pārliecinoši darbojas R. Donis, M. Veliks un V. Ross. Pie U-13 puišiem sevi lieliski apliecina D. Māls, P. Reimanis un R. Šimpermanis, U-15 labākie sezonas ievadā ir M. Cinis, N. Grosbahs un A. Frīdenbergs. Līderu cienīgu spēli pie U-16 rāda E. Jansons, N. Māls un R. Vitte. Bet abās vecākajās grupās izceļas D. Talents, A. Grīnbergs, M. Baumanis, kā arī E. Gūtmanis un N. Lībergs. Meiteņu grupā par atzīstamu sniegumu gribam uzteikt K. Krivenko, K. Grigorjevu un M. Balandinu. Bet šādi uzvārdus varētu saukt un saukt, jo viss sākas treniņos, kurus audzēkņi apmeklē ļoti labi, līdz ar to progresē gan komandu līderi, gan visi pārējie.

Ļoti ceram, ka sezonas turpinājums būs tik pat veiksmīgs, kā sākums. Katrā ziņā ieliktais darbs un audzēkņu attieksme rosina pozitīvas domas skatam nākotnē.

Treneri A.Bajārs, M.Ziediņš, E.Priede

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts