Basketbolisti uzsāk gatavošanos jaunajai sezonai

Basketbolisti uzsāk gatavošanos jaunajai sezonai

No 10. līdz 22.augustam basketbola nodaļas audzēkņi atradās treniņnometnē Rojā, kur uzsāka gatavošanos jaunajai 2015/2016.gada sezonai. Pirmajā nedēļā Rojā trenējās 2002.-2007.gadā dzimušie zēni un meitenes, otrajā nedēļā 1998.-2001.gadā dzimušie zēni. Dienas grafiks jaunajiem basketbolistiem bija saspringts – rīta rosme, 2 treniņi dienā un sportiskas aktivitātes vakarā. Treniņi notika Rojas vidusskolas sporta zālē, Rojas stadionā un pie jūras.

Nometnes laikā jaunos basketbolistus apciemoja VEF Rīga basketbolists, talsinieks Artūrs Strēlnieks. A.Strēlnieks dalījās pieredzē par to, kā kļuvis par profesionālu basketbolistu, atbildēja uz neskaitāmiem jautājumiem un asistēja treneriem treniņa vadīšanā.

Pēc nometnes noslēguma 26.augustā Talsos norisinājās 4 komandu turnīrs 2000.gadā dzimušajiem zēniem. Turnīrā piedalījās divas Talsu komandas – Talsi 2000 un Talsi 2001 (komandā spēlēja 2001.gadā dzimušie zēni t.i. par gadu jaunāki, nekā pārējie turnīra dalībnieki), Kandavas komanda un Rojas/Jaunpils apvienotā komanda. 1.vietu izcīnīja komanda Talsi 2000, 2.vietā – Kandava, 3.vietā – Talsi 2001.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts