Basketbolisti no turnīrā Igaunijā atgriežas ar medaļām

Basketbolisti no turnīrā Igaunijā atgriežas ar medaļām

Talsu novada Sporta skolas U16 un U14 basketbola komandas no 10.-12.decembrim piedalījās basketbola turnīrā “BBBL AUTUMN CUP 2021”. Turnīrs notika Igaunijas Rietumviru apriņķa lielciemā Vinni. Vinni atrodas sporta komplekss, kurā ietilpst basketbola zāle, baseins, kafejnīca, viesnīca, trenažieru zāle. Turnīrā piedalījās Latvijas un Igaunijas komandas. Talsu komandām visas spēles norisinājās saspringti, pārsvarā uzvarētāju noskaidrojot tikai spēles galotnē.

Talsu U-14 zēnu komanda ieguva 1.vietu. Komandā spēlēja Edvards Grencis, Rihards Grencis, Raivo Lagzdiņš, Ernests Jēkabsons, Markuss Girbe, Rūdolfs Brūns, kā arī palīdzēja kandavnieki Kristofers Rozentāls un Kristers Putnāns.

U-16 zēnu komanda ieguva 3.vietu. Komandā spēlēja Verners Ross, Mārcis Veliks, Kristaps Loboda, Andrejs Ziediņš, Ričards Šidlovskis, Pēteris Karlsons, Tailers Tīģers un Krišs Laursons.

 

Basketbola nodaļas treneris: Mārtiņš Ziediņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts