BASKETBOLISTI ATVED KAUSU NO “Tallinn Nord Cup 2015”

BASKETBOLISTI ATVED KAUSU NO “Tallinn Nord Cup 2015”

20150412_134831

Treneris A.Bajārs ar 1.VIETAS IEGUVĒJIEM: Dāvids MĀLS, Kārlis REINBERGS, Mārtiņš REINBERGS, Filips CIMERMANIS, Patriks REIMANIS, Renārs ŠIMPERMANIS, Rūdis LASENBERGS!

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 10.-12.aprīlim, Tallinā notika pirmais Starptautiskais turnīrs basketbolā zēniem un meitenēm. Šajā turnīrā kopumā piedalījās, apmēram, 120 komandas, kas ieradušās bija no Lietuvas, Somijas, Krievijas, Igaunijas un arī Latvijas.

Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja 3 zēnu komandas (dzimšanas gadi: 2000., 2002., 2004.g.), kopā 22 audzēkņi. Primāri, mūsu basketbolisti uz Tallinu devās, lai mērotos spēkiem basketbolā spēlē ar vairākām citām komandām, taču, paralēli fiziskajām aktivitātēm, zēniem bija iespēja apmeklēt un iepazīt keramikas darbnīcu. Mūsu sportisti tika iepazīstināti ar keramikas nozari kā tādu, ar māla specifiku un to, cik plašas iespējas ir izveidot lietderīgus priekšmetus, ja vien ir izdoma! Šajā keramikas darbnīcā bija iespēja piedalīties arī dažādās aktivitātēs, un noslēgumā katra komanda sacentās lielā, māla puzles likšanā. Aizraujošā cīņā uzvarēja 2000.gada komanda.

Mūsu plānos ietilpa arī ekskursija uz Minhauzena muzeju, taču gidei nācās mūsu braucienu atteikt, dēļ pavasara viltīgajiem vējiem, dēļ kuriem viņa bija apslimusi.

Lai atjaunotu darba spējas un papildinātu enerģijas krātuves, ar mūsu basketbolistiem bijām ekskursijā arī uz Tallinas centru, kur pievakares krēslā apskatījām veco Tallinu. Iespēja iepazīt kaimiņvalsti atstāja pozitīvu iespaidu uz visiem zēniem.

Bet nu par REZULTĀTIEM:

Šajā, starptautiskajā turnīrā visveiksmīgāk startēja jaunākā grupa (2004.g.dzimušie zēni), kas ieguva 1.vietu un mājās, bez medaļām, atveda arī iespaidīgu kausu! Komandā spēlēja sekojoši Talsu novada Sporta skolas audzēkņi: Dāvids MĀLS, Kārlis REINBERGS, Mārtiņš REINBERGS, Filips CIMERMANIS, Patriks REIMANIS, Renārs ŠIMPERMANIS, Rūdis LASENBERGS!

Abas vecākās grupas (2002., 2002.g.dzimušie zēni) tika līdz pusfinālam un nedaudz pietrūka veiksmes, lai iegūtu 3.vietu. Vistuvāk godalgotajai vietai bija 2000.gadā dzimušie basketbolisti, kuri pusfinālā zaudēja vien 4 punktus.

Treneris A.Bajārs piebilst, ka: „… vidējai grupai, kas arī cīnījās par 3.vietu, bija grūti tikt galā ar Igaunijas slaidajiem zēniem, bet turējāmies braši”.

Vidējā komandā (2002.gadā dzimušie) spēlēja sekojoši Talsu novada Sporta skolas basketbolisti: Dāvis INDRIKSONS, Mārtiņš CINIS, Niks GROSBAHS, Jānis ŠŅEPSTS, Kaspars KRĒĶIS, Alekss FRIDRIHSONS, Roberts GRICMANIS, Marks MĀLS.

Vecākajā komandā (2000.gadā dzimušie) spēlēja sekojoši Talsu novada Sporta skolas basketbolisti: Rolands PŪLIŅŠ, Ansis GRĪNBERGS, Dinass TALENTS, Anrijs ZIEDIŅŠ, Matīss BAUMANIS, Kristers TEBERNIEKS, Kristers CECEROVS!

Paldies vecākiem, kas atmaksāja bērnu braucienu. Treneris uzsver, ka pieredze, kas nu ir gūta šādā starptautiskā turnīrā, ir ļoti vērtīga un neatsverama! Paldies arī pārējiem, kuri palīdzēji mums nokļūt uz šo turnīru!

Audzēkņi vēlas izcelt un īpaši pateikties, par atsaucību brauciena laikā, Sporta skolas šoferim Aivaram Ieviņam!

Basketbola nodaļas vecākais treneris,

A.Bajārs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts