Basketbola turnīrs „Talsu kauss – 2022”

Basketbola turnīrs „Talsu kauss – 2022”

Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļa un „Basketbola klubs Talsi” sadarbībā ar Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļu no 26. līdz 28.augustam organizēja basketbola turnīru “Talsu kauss -2022”. Talsu sporta namā un Talsu sporta hallē notika 30 basketbola spēles divās vecuma grupās – 2007.gadā dzimušajiem un 2011.gadā dzimušajiem zēniem. Turnīrā piedalījās komandas no Talsiem, Salaspils, Bauskas, Kandavas, Rapla(Igaunija), Rīgas, Trakai (Lietuva), Mažeiķi (Lietuva).

2007.gadā dzimušo zēnu grupā Talsu komanda aizvadīja piecas aizraujošas spēles, kurās piezīvots viens zaudējums ar -3 punktu starpību. Konkursā ‘’Labākais 3 punktu metējs’’ ieguva Markuss Akmeņlauks (Talsi), turnīra MVP Tailers Tīģers. Turnīra ‘’Zvaigžņu pieciniekā’’ tika iekļauti: Kārlis Roderis-Roderts, Kārlis Šķiliņš (Talsi). Komandu vietu sadalījums turnīrā: 1.vieta – Trakai, 2.vieta – Talsi , 3.vieta – Bauska, 4.vieta – BJBS Rīga 07 2006, 5.vieta – Kandava 2008, 6.vieta – BJBS Rīga U18.

2011.gadā dzimušo grupā norisinājās saspringti mači, kas beigu beigās deva 3.vietu Talsu 2011 komandai. Turnīra MVP Trevorts Tīģers. Turnīra ‘’Zvaigžnu pieciniekā’’ – Olivers Vāne un Leonardo Bardelli (Talsi). Konkursā ‘’Labākais 3 punktu metējs’’ ieguva Kaspar Kabsi (Kohila SK, Rapla,Igaunija).

Komandu vietu sadalījums turnīrā 2011.gadā dzimušo zēnu grupā: 1.vieta – Mažeikai (Lietuva), 2.vieta – Kohila SK (Rapla, Igaunija), 3.vieta – Talsi 2011, 4.vieta –Kandava, 5.vieta – Salaspils, 6.vieta – Talsi 2.

Turnīrs “Talsu kauss – 2022” norisinājās pēc Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņu treniņnometnes Rojā, kas šogad notika no 8. līdz 21.augustam. Basketbola turnīrs jauniešiem pēc treniņnometnes ir laba iespēja sagatavoties jaunajai sezonai Latvijas jaunatnes basketbola līgā. Turnīrs Talsos notika sesto reizi kopš 2015.gada, un šoreiz turnīrā piedalījas 12 komandas.

Paldies Talsu novada pašvaldībai un vecākiem par atbalstu turnīra veiksmīgai norisei!

Treneris Kārlis Kantors

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts