Baltijas kauss biatlonā 3./4.kārta/Latvijas kauss biatlonā 2.kārta

Baltijas kauss biatlonā 3./4.kārta/Latvijas kauss biatlonā 2.kārta

Talsos izskatās, ka ziema savas pilnvaras ir nolikusi un sniegu kādā mežmalā spēj atrast tikai fanātiskie slēpotāji – Talsu biatlonisti, bet Madonā ziemu vēl joprojām var izbaudīt visā tās krāšņumā. Tāpēc Talsu sporta skolas audzēkņi devās uz Madonas Smeceressila sporta bāzi, lai sezonas izskaņā mērotu spēkus ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas jaunajiem biatlonistiem.

Sacensību pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta disciplīnā. Konkurence – liela un dažādu iemeslu dēļ mūsu dalībniekiem nedaudz pieticīgāki rezultāti nekā gaidījām. M15 grupā 3km distancē Rihards Lozbers 6.vietā, Rainers Krišmanis 15.vietā, Ernests Solovjovs 23.vietā. M17 grupā 6km distancē Aleksis Smacēvičs 7.vietā, Olivers Bresme 13.vietā, Valters Bresme 15.vietā. M19 grupā 7,5km distancē  Kristers Kalašņikovs 5.vietā. S 17 grupā 5,1km distancē Karīna Bernāne 4.vietā. S19 grupā 6km distancē Viktorija Spruģevica 9.vietā.

Otrā dienā supersprints ar masu startu, kad distances īsas, bet šautuves – vairāk nekā sprinta disciplīnā. Talsu jaunie biatlonisti šajā dienā bija jau vairāk iekustējušies, padevās labāk šaušana, un līdz ar to, spējām izcīnīt arī vairākas godalgotās vietas. M15 grupā 2,4km distancē savas pretenzijas uz godalgoto trijnieku jau no pirmajiem metriem pieteica Rihards Lozbers, kurš sekmīgi šāva un sīvā cīņā ar igauņu biatlonistiem izcīnīja 2.vietu, Rainers Krišmanis 9.vietā, Ernests Solovjovs 11.vietā. M17 grupā 5km distancē lielisks sniegums Aleksim Samcēvičam un izcīnīta 2.vieta, Adrians Māris Šņoriņš 15.vietā, Olivers Bresme 17.vietā, Valters Bresme 21.vietā. M19 grupā 6km distancē Erasts Bobrovs un Kristers Kalašņikovs ierindojās viens aiz otra attiecīgi 6. un 7.vietā. S 17 grupā 5km distancē Karīna Bernāne spraigā finiša spurtā noturēja savu pozīciju un izcīnīja 3.vietu. S19 grupā 6km distancē Viktorija Spruģevica 9.vietā.

Šajās sacensībās Madonā savu augsto meistarību ar divām uzvarām divās dienās junioru konkurencē nodemonstrēja arī talsinieks Renārs Birkentāls, kurš bija tikko kā atgriezies no ASV, kur ar ļoti augstvērtīgiem rezultātiem pārstāvēja Latvijas izlasi Pasaules junioru čempionātā biatlonā.

Biatlona treneri

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts