Baltijas kauss biatlonā 2.kārta. (Otepē)

Baltijas kauss biatlonā 2.kārta. (Otepē)

Februāris ir sācies ar kārtīgu ziemas spelgoni un ar pašvaldības un Latvijas biatlona federācijas atbalstu Talsu biatlonistiem bija iespēja doties uz sacensībām Igaunijā -Otepē. Sacensībās piedalījās Lietuvas, Latvijas un Igaunijas biatlonisti. Šoreiz sacensību programmā –  biatlona sprints un individuālā distance (kad pieliek soda laiku par nesašautu mērķi). Jāpiebilst, ka jaunajiem sportistiem bija arī liels izaicinājums pierast pie lielā sala, kas Baltijas valstīs pēdējos gados nav bijis pieredzēts.

S15 jauniešu grupā bija jāveic 3km distance un šī vecuma dalībnieki vēl šauj tikai no guļus stāvokļa – Ance Volanska izcīnīja 12.vietu. Jauniešiem V15 grupā 4,5 km distancē Adrians Māris Šņoriņš 9.vietā, Valters Bresme 15.vietā, Ernests Solovjovs 17.vietā un Olivers Bresme 18.vietā. S17 grupā 6km distancē cienījamā 6.vietā ierindojās Karīna Bernāne. M17 grupā 7,5 km distancē Kristiāns Kārlsbergs izcīnīja 10.vietu, Aleksis Samcēvičs 11.vietu, Erasts Bobrovs 15.vietu un Kristers Kalašņikovs 18.vietā. S19 grupā 6km distancē Viktorija Spruģevica 12.vietā.

Otrā diena – individuālā distance, M15 grupā, kur par nesašautu mērķi soda laiks 30 sekundes. Mūsu šīs grupas dalībnieki, pierādīja, ka spēj būt vieni no precīzākajiem šāvējiem ar mūsu muzeja vecuma cienīgiem ieročiem (viens Igauņu treneris tā nodēvēja mūsu ieročus). Labā precizitāte šaušanā rezultējās arī labākos rezultātos finišā – 5km distancē Adrians Māris Šņoriņš augstajā 4.vietā, Olivers Bresme 13.vietā, Valters Bresme 14.vietā un Ernests Solovjovs 15.vietā. Ance Volanska S15 grupā 4km distancē 15.vietā. M17 grupā 7,5 km distacē jāatzīmē Kristiāna Kārlsberga veikums, kas četrās šautuvēs kopā pieļāva vien 3 kļūdas (tas šī vecuma dalībniekiem vērtējams izcili) un finišā viņam augstā 5.vieta, Kristers Kalašņikovs 11.vietā, Aleksis Samcēvičs 14.vietā un Erasts Bobrovs 19.vietā. S17 grupā 10km distancē Karīna Bernāne 10.vietā. S19 grupā 10km distancē neveiksmīgs sākums pirmajā šautuvē (daudz kļūdas) Viktorijai Spruģevicai, bet reabilitējoties trešajā un ceturtajā šautuvē ar nevainojamu precizitāti viņa spēja finišā izcīnīt 8.vietu.

Treneri gandarīti, ka ir vērojamas pozitīvas tendences šaušanas precizitātē, un jaunieši godam cīnījās trasē, bet tai pat laikā redzam, ka uz spēcīgo igauņu sportistu fona mums ir daudz, kur pielikt.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts