Baltijas kauss biatlonā 1.kārta

Baltijas kauss biatlonā 1.kārta

No 24. līdz 25.septembrim Baltijas valstu biatlonisti bija sabraukuši Igaunijas pilsētā Otepē, lai samērotu spēkus un precizitāti vasaras biatlonā uz rollerslēpēm. Šajās sacensībās pēc diskvalifikācijas izciešanas sacensību apritē atgriezās Andrejs Rastorgujevs, kuram 12,5km  masu startā izdevās uzvarēt. Mūsu Talsu biatlona komandas sastāvu un spēkus bija pabojājis rudens vīruss, bet tas neliedza mums būt konkurētspējīgiem distancē ātrumā, tomēr ar šaušanas precizitāti mums gāja kā pa kalniem un lejām. Un šādā spēcīgā konkurencē, lai tiktu uz goda pjedestāla, augstā līmenī ir jābūt gan šaušanai, gan solim distancē.

Pirmā dienā dalībnieki sacentās sprinta distancē. M17 grupā 6km distancē augstajā 5.vietā Adrians Māris Šņoriņš, Valters Bresme 9.vietā, Rainers Krišmanis 15.vietā, Ernests Solovjovs 19.vietā. M19 grupā 7,5 km distancē Kristiāns Kārlsbergs 7.vietā, Erasts Bobrovs 9.vietā, Kristers Kalašņikovs 11.vietā, Aleksis Samcēvičs 18.vietā. W19 grupā 6km distancē Karīna Bernāne 10.vietā.

Otrā dienā masu starti.  M19 grupā 10km distancē no mūsu komandas stabilākais šaušanā un līdz ar to augstāko vietu izcīnīja Erasts Bobrovs – viņš 5.vietā. Lielisks sākums arī Kristiānam Kārlsbergam, kurš pēc pusdistances un divām šaušanām pat izvirzījās līderpozīcijā, bet tālāk šaušana pievīla un jāsamierinās ar 8.vietu, Kristers Kalašņikovs 17.vietā, Aleksis Samcēvičs 18.vietā. W19 grupā 10km distancē Karīna Bernāne izcīnīja 11.vietu. M17 grupā 8km distancē Adrians Māris Šņoriņš 9.vietā, Rainers Krišmanis 11.vietā, Ernests Solovjovs  15.vietā, Valters Bresme 24.vietā.

 

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts