Baltijas kausa noslēdzošais posms Hanjā

Baltijas kausa noslēdzošais posms Hanjā

Kurzemē ziema beigusies, bet Talsu jaunie biatlonisti “plintis vēl nav metuši krūmos”, jo Latvijas austrumu daļā un pie kaimiņiem igauņiem vēl dažas sezonas izskaņas sacensības jāaizvada. 20.martā viesojāmies Igaunijas pilsētā Hanjā, kur norisinājās Baltijas kausa noslēdzošais posms.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprintā. Vislabāk sevi apliecināt izdevās Kristiānam Kārlsbergam, kurš M19 grupā 7,5km distancē ierindojās 3.vietā, Aleksis Samcēvičs 7.vietā un Kristers Kalašņikovs 11.vietā. M17 grupā 7,5 km distancē augstajā 6.vietā Valters Bresme, 11.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 15.vietā Rainers Krišmanis, 16.vietā Olivers Bresme. S19 grupā Karīna Bernāne 6km distancē 8.vietā.

Otrā dienā – iedzīšanas distance. M19 grupā 10km distancē 3.vietu izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, 5.vietā Aleksis Samcēvičs, 11.vietā Kristers Kalašņikovs. M17 grupā 10km distancē Adrians Māris Šņoriņš 9.vietā, Valters Bresme 12.vietā, Olivers Bresme 15.vietā, Rainers Krišmanis 16.vietā. Karīna Bernāne 7,5 km distancē izcīnīja 8.vietu.

Baltijas kausa četru posmu kopvērtējumā M19 grupā Kristers Kalašņikovs izcīnīja 1.vietu!

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts