Baltijas kausā biatlonā mūsu Renāram Birkentālam 2 zelta medaļas

Baltijas kausā biatlonā mūsu Renāram Birkentālam 2 zelta medaļas

Š.g. 9.un 10.septembrī  Igaunijas pilsētā Otepē notika Baltijas valstu sacensības vasaras biatlonā ar rollerslēpēm. Latvijas izlases sastāvā startēja  divi Talsu NSS audzēkņi – A grupas jauniešos Aksels Bresme, B grupas jauniešos Renārs Birkentāls. Organizatori bija nodrošinājuši visiem vienādas rollerslēpes. Sacensībās startēja visi spēcīgākie Latvijas, Igaunijas, Lietuvas jaunieši. Abas dienas lieliski nostartēja Renārs. Sprintā, kļūdoties pēdējā šāvienā, tika izcīnīta pārliecinoša uzvara. Iedzīšanas sacensības viņš varēja sākt 79 sekundes priekšā sekotājiem. Taktiski aizvadot otrās dienas sacensības, tika saglabāta pirmā vieta, kaut arī tikai par 18 sekundēm. Akselam veicās sliktāk. Pirmajā dienā šaujot sešas kļūdas, tika izcīnīta trīspadsmitā vieta. Iedzīšanā tika cerēts uz labāku rezultātu, bet šoreiz divpadsmitā vieta. Kaut arī tika šauts labāk, laikam jūtams bija slimības sākums. Atbraucot mājās nācās ārstēties. Turpināsim trenēties un cīnīties, lai arī ziemā tiktu uz kādām lielākām sacensībām Latvijas izlases sastāvā.

Treneris Jānis Neimanis

IMG_2385 IMG_2384 IMG_2383 IMG_2378

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts