Baltic Sea Cup futbola turnīrā U10 grupa izcīna 2 uzvaras

Baltic Sea Cup futbola turnīrā U10 grupa izcīna 2 uzvaras

No 21. līdz 23. jūlijam Rojā tika aizvadīts Baltic Sea Cup futbola turnīrs, kurā piedalījās Talsu NSS U10 audzēkņu grupa.

Turnīrā piedalījās arī komandas no Rēzeknes, Jelgavas un Rīgas, ar kurām tika izspēlēts grupu turnīrs. Kopumā tika aizvadītas 6 spēles un izcīnītas 2 uzvaras. Turnīrā U10 grupa ieguva jaunu pieredzi, jo spēlēja ar komandām, kas nepiedalās Kurzemes zonā.

Talsu Sporta skolas komanda zaudēja futbola spēli ar ļoti nelielu vārtu starpību. Zaudējums liecina par to, ka futbolistiem ir iespējas turpmākai attīstībai un acīmredzams potenciāls, lai uzvarētu nākamās spēles.

No 16 komandām, Talsu U10 grupa cīnījās par 9. – 12.vietu. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Valters Jirgensons.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts