”Baltic Sea Cup 2019” mūsu futbolisti 2.vietā!

”Baltic Sea Cup 2019” mūsu futbolisti 2.vietā!

Aizvadītajā nedēļas nogalē Talsu novada sporta skolas futbolisti ‘’TNSS/ Sabile’’ piedalījās ‘’Baltic Sea Cup 2019’’ futbola turnīrā, kurš norisinājās no 2. – 4. augustam Rojā. Vecuma grupā 2011. gadā dzimuši un jaunāki. Turnīrā piedalījās 13 komandas. Piektdien pirmo spēli Sabiles futbolisti aizvadīta pret komandu ‘’Ogres SC’’. Sabiles spēlētāji bija gan fiziski, gan tehniski spēcīgāki. Spēlē tika gūta uzvara ar rezultātu 7:1. Otrā spēle tika aizvadīta pret Tukuma komandu, pēc ļoti labas spēles ar puišu neatlaidību un cīņas sparu spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2. Sestdien Sabiles spēlētāji tikās laukumā ar ‘’FS Skonto 1’’ komandu. Spēlē TNSS/Sabiles komanda guva pārākumu un tika gūta uzvara ar rezultātu 8:1. Spēlē ‘’TNSS/Sabile’’ pret ‘’SK Super Nova Suntaži’’ Sabiles komanda uzveica pretiniekus ar rezultātu 11:0 Svētdien Sabiles komanda tikās ar komandu ‘’SK Super Nova 1’’. Šajā spēlē ’’TNSS/Sabile’’ komandai bija svarīgi gūt uzvaru, lai tālāk jau varētu cīnīties par pirmo vietu turnīrā. Spēle tika aizvadīta ar rezultātu 5:1. Rezultātu tabulā ar vienādu punktu skaitu pirmajā vietā ierindojās Sabiles un Tukuma komandas. Tālāk jau pēc gūto un ielaisto vārtu attiecības tika noskaidroti finālisti. Sabilei ar 9 punktiem izdevās apsteigt Tukumu. Cīnoties par 1. vietu turnīrā ‘’TNSS/Sabile’’ tikās ar komandu ‘’FS Skonto 2’’ Pēc emocionālas un spraigas spēles Sabiles komanda piekāpās futbola skolas ‘’Skonto 2’’ komandai ar rezultātu 1:3. Tika godam izcīnīta 2. vieta.Paldies ‘’TNSS/ Sabile’’ komandai – Markam Dadzim, Ronaldam Grīnbergam, Krišjānim Cīrulim, Edvardam Milleram, Jēkabam Mikum Himičam, Artūram Reimartam, Evertam Jānim Himičam un Miķelim Babrim. Paldies vecākiem par atbalstu un atsaucību, paldies Talsu Novada Sporta Skola par atbalstu.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts