BALSO! SPORTA INVENTĀRA IEGĀDE VIRBU PAMATSKOLĀ!

BALSO! SPORTA INVENTĀRA IEGĀDE VIRBU PAMATSKOLĀ!

virbu_matrači

Bērni un jaunieši no sporta iegūst divējādi – pirmkārt, sports uzlabo fizisko formu, otrkārt, tas palīdz apgūt vērtīgas sociālās prasmes un veicināt personīgo izaugsmi. Sports, fiziskas aktivitātes, spēles ataino daudzus no ikdienas izaicinājumiem. Izmantojot sporta aktivitātes, jaunieši var apgūt tiem nepieciešamās dzīves iemaņas, lai tiktu galā ar šiem izaicinājumiem. Sportojot var iemācīties uzvarēt un var iemācīties zaudēt, var iemācīties strādāt komandā, sadarboties, uzņemties vadību, disciplīnu, kas nepieciešama, lai sasniegtu tālejošus mērķus. Sports var būt kā izglītojoša metode, kas palīdz jauniešiem būt „gataviem dzīvei”. Mums ir nepieciešams inventārs, kurus savā izglītības iestādē varam iedomāties tikai sapņos. Virbu pamatskolas telpas izmanto ne vien skolēni, bet arī dažāda vecuma iedzīvotāji, kuri ar sportiskām aktivitātēm pavada darba dienu vakarus. Šobrīd inventārs ir novecojis, savām rokām veidots. Bērni, bērnu vecāki, pagasta iedzīvotāji, skolas pedagogi vēlas modernāku, daudzveidīgāku inventāru, lai iecienītās sporta nodarbības kļūtu vēl krāšņākas, drošākas un patīkamākas.

Balsot vari spiežot šeit: http://labiedarbi.lv/lv/projekts/sporta-invent-ra-ieg-de-virbu-pamatskol

BALSOJAM!

KOPĀ MĒS VARAM!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts