BALSO JO “SAVU VIDI VEIDOJAM PAŠI”

BALSO JO “SAVU VIDI VEIDOJAM PAŠI”

tnf_logo

BALSOT VARI ŠEIT – http://www.tnf.lv/aptauja.php

Talsu novada fonds izsludināja projektu konkursu „Savu vidi veidojam paši”. Konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju grupu līdzdalību Talsu novada Apkaimes ideju darbnīcās un Talsu novada IV Iedzīvotāju forumā izvirzīto ideju īstenošanai. Atsaucība bija gana liela, jo kopumā tika iesniegti 18 projekti, no kuriem 6 saistīti ar sportu un aktīvu dzīves veidu! 

Trīs grupas, kurās darbojas Sporta skolas darbinieki, pedagogi un audzēkņi, iesniedza sekojošus projektus:

1.„Velonovietnes” pie Talsu Sporta nama
Talsu sporta namu ikdienas apmeklē aptuveni 250 cilvēku. Daudzi ierodas tieši ar velosipēdu un vēlas to novietot drošā vietā. Līdz šim tie novietoti sporta nama koridoros, bet projekta pieteicēji vēlas izveidot speciālu velosipēdu novietošanai un pieslēgšanai paredzētu vietu. Par projekta līdzekļiem paredzēts nobruģēt un sakārtot teritoriju, kā arī uzstādīt velonovietnes pie sporta nama galvenās ieejas.

2.  „Pludmales volejbolu laukumu sakārtošana” pie Talsu Sporta halles
Šī projekta iesniedzēji ir volejbola komanda „Talsi”, kas atjaunota 2013.gada vasarā ar mērķi popularizēt šo sporta veidu Talsos. Pludmales volejbolu laukumu labiekārtošana pie Talsu sporta halles nepieciešama, jo laukumi nav ierobežoti, tāpēc bieži bumbas izlido tālu ārpus teritorijas. Nepieciešams arī uzstādīt soliņus, kur novietot personīgās mantas, un ierīkot atkritumu tvertnes, lai tukšās pudeles un citi atkritumi tiktu izmesti tam piemērotās vietās.

3. „Laipas izbūve Vilkmuižas ezerā” airētājiem
Pašlaik Talsu pilsētas airētāji mēro garo ceļu uz Ābeļu ezeru, kur nav ne vietas laivu novietošanai, ne siltu ģērbtuvju, kā arī izejai uz ūdens tiek izmantots privātīpašums, kur īpašnieks kuru katru brīdi var liegt izmantot. Tāpēc projekta iesniedzēji vēlētos izbūvēt laipu ar izeju uz ūdens Vilkmuižas ezerā pretī viesnīcai. Airētājiem laipa kalpotu kā bāzes vieta, no kurienes uzsākt un pabeigt treniņus, kā arī saņemt trenera norādījumus. Bet makšķernieki neizbradātu niedres, jo lomu ķeršanai varētu izmantot laipu. 

 

Sācies interneta balsojums par Talsu novada fonda projektu konkursā “Savu vidi veidojam paši” pieteiktajām idejām. To var atrast Talsu novada fonda mājas lapas www.tnf.lv augšējā kreisajā stūri, uzklikšķinot uz “Balsot par projektiem”. Vai arī šajā linkā – http://www.tnf.lv/aptauja.php

No vienas IP adreses iespējams nobalsot vienu reizi dienā.

Balsojums noslēgsies 27.maijā.

 

AICINĀM ATBALSTĪT UN KATRU DIENU NOBALSOT!!!

„JO SAVU VIDI VEIDOJAM MĒS PAŠI!”

Protams, vēlam veiksmi visiem projektiem! 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts