Baložu pilsētas vidusskolas/kluba LIPS sacensības badmintonā

Baložu pilsētas vidusskolas/kluba LIPS sacensības badmintonā

IMG_0150

Sacensības notika 11.oktobrī jauniešu grupām U-11, U-13, U-15, U-17 vienspēlēs, piedāvājot arī dubultspēles U-11 kopā ar U-13, un U-15 kopā ar U-17. Tā padomājot, mazajām grupām uzvaras iespējas ir mazas, jo starp divu grupu mazākajiem un lielākajiem ir 4 gadu starpība. Bet tad organizētāji izdomāja vēl amizantāku variantu – jauktās dubultspēles spēlēt visām  4. Vecuma grupām kopā un arī vietas visiem rēķināt kopā. Tagad jau starp mazajiem un lielajiem ir 8 gadu starpība. Tik izdomas bagātu muļķību redzējām pirmo reizi, visu mūsu grupas 15 gadu laikā, jo mūsu divi mazie U-13 grupas pāri tika vienkārši palūgti iet spēlēt kā, U-13 grupā, bet beigās tika paziņots, ka nevarot atdalīt un būšot pie U-17. Neraugoties uz organizatoru nepilnīgo izdomu, mūsu sportisti cīnījās dūšīgi, un savāca iespējamo medaļu ražu, lai gan pretiniekos bija ļoti spēcīgi Valmieras un Rīgas sportisti.

U-11 GRUPĀ  – Zēnu vienspēlēs no 8 sportistiem mūsu mazie izcīnīja visas 4 pirmās vietas: 1.vietā  MATĪSS  BISENIEKS, 2.vietā PATRIKS  KANDIS,  3.vietā  PAULS  ROZENVALDS (Zēns dzīvo Jelgavā, un Skvoša sportā ir Eiropas čempions, bet Badmintonu spēlē kopā ar Talsu novada Sporta Skolas komandu, jo mums šajā grupā ir spēcīgi zēni), 4.v. TOMIJS DĒRINGS.

U-13  GRUPĀ  – Zēnu vienspēlēs no 8 sportistiem  ļoti skaistās cīņās mūsu AIGARS  RODERIS-RODERTS izcīnīja 1.vietu. FILIPS  ĒCIS  3.vietā,  Jēkabs Konošonoks un Dāvis Rapītis 4.-8.v.

U-15  GRUPĀ  Zēnu vienspēlēs  no 7 sportistiem  3.vietā  ANDRIS RAIVIS  VERNERS, 4.vietā KRISTAPS  VĀRNA.   Meiteņu vienspēlēs no 14 sportistēm  9.vietā Ieva Abigaila Valgelina, 10.v. Viktorija Gilberte,  12.v. Rebeka Paula Stašāne,  13.v.Santa  Straume.

U-17  GRUPĀ  – Zēnu vienspēlēs  4.vietā  Ričards Meženieks, 5.vietā  Gvido Jansons, 6.vietā  Māris Nagobads, 7.vietā Matīss Putniņš,  9.vietā  Jēkabs  Akermanis.

DUBULTSPĒLĒS  U-11 un U-13  GRUPAS – Zēniem  1.vietā  AIGARS  RODERIS-RODERTS un  FILIPS  ĒCIS,  4.vietā  TOMIJS  DĒRINGS  un  PAULS  ROZENVALDS,  5.vietā   PATRIKS  KANDIS  un  MATĪSS  BISENIEKS  (no 6 pāriem)

DUBULTSPĒLĒS  U-15  un  U-17  GRUPAS  – Zēniem  1.vietā  RIČARDS  MEŽENIEKS  un  OLAFS  ŠULCS (Rīga)aiz sevis atstājot divus ļoti spēcīgus  Valmieras pārus. 5.vietā ANDRIS  RAIVIS  VERNERS  un  KRISTAPS  VĀRNA.   Meiteņu dubultspēlēs  5.vietā  Ieva Valgelina un  Laura  Zeļģe (Rīga).

Nākošās izbraukuma sacensības 1.novembrī  Rīgas Olimpiskajā centrā.

Ar cieņu,

Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris Jānis Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts