Badmintonistu panākumi Rīgas Olimpiskajā centrā

Badmintonistu panākumi Rīgas Olimpiskajā centrā

IMG_8368

Mūsu sportistu panākumi  Rīgas Olimpiskajā centrā 26.04.2014.

Šoreiz sacensības bija paredzētas jaunajiem sportistiem, kuri  aktīvās sporta gaitas augsta līmeņa sacensībās Badmintonā  uzsākuši  pēc  2012.gada septembra. Tāpēc  vairāki mūsu mazie spēlētāji ar ilgāku spēļu stāžu dabūja piedalīties  lielāka vecuma grupās, bet arī tur cīnījās ļoti labi. Šoreiz tika piešķirta  30. Eiro naudas balva komandai, kuras spēlētāji izcīnīs visvairāk medaļu. Šoreiz  balvu ieguva Talsu Sporta Skolas Badmintona komanda, otrā Valmiera un trešā Siguldas komandas.  Uzvaras liktenis izšķīrās pēdējā  cīņā, kad mūsu KRISTIANA  MIRECKA  uzvarēja Valmieras meiteni.             

Šoreiz izcīnītās vietas:

U-11  VECUMA  GRUPĀ   ZĒNU VIENSPĒLĒS    1.vietā  MĀRTIŅŠ  VĀRNA,  2.vietā  MATĪSS BISENIEKS,  3.vietā  PATRIKS  KANDIS,  6.v. Dāvis  Rapītis, 8.v. Ēriks  Demiters, 12.v. Roberts  Tropiņš, 14.v. Henriks Jankevics  ( No  18 sportistiem).

U-13  VECUMA  GRUPĀ  ZĒNU VIENSPĒLĒS    1.vietā  KRISTAPS  VĀRNA,  2.vietā  JĒKABS  MAKSTNIEKS,  4.v.  Jēkabs  Konošonoks,  5.v.  Dans Daniels  Bisenieks,  8.v.  Rainers Apsītis,  13.v. Lauris  Bērziņš,  14.v. Toms  Kalniņš ( no  19  sportistiem ).

U-15  VECUMA  GRUPĀ   MEITEŅU  VIENSPĒLĒS  3.vietā  KRISTIANA  MIRECKA,  5.vietā  ELZA  ĀBOLIŅA. ( no  10 sportistēm ).      ZĒNU  VIENSPĒLĒS    3.vietā  JĒKABS  AKERMANIS,  4.vietā  Aigars Roderis-Roderts, 9.v.  Māris  Nagobads,  10.v.  Henriks  Apsītis,  11.v.  Filips  Ēcis,  15.v. Sandis  Šprunks  ( no  21 sportistiem )

Šoreiz bija  sasniegts Rīgas Olimpiskā Centrā  nebijis  gadījums- Divas  Zelta medaļas izcīnīja ZĒNU VIENSPĒLĒS DIVI BRĀĻI :  U-11 GRUPĀ  1.vietā MĀRTIŅŠ  VĀRNA,  bet  U-13 GRUPĀ  lielākais brālis  1.VIETĀ  KRISTAPS  VĀRNA .  ( Abi no Talsu Sporta Skolas un Talsu Kristīgās  vidusskolas. PALDIES  viņu  skolotājiem, jo tas viss ir mūsu kopīgi sasniegts ).

Nākošās sacensības Talsos būs 03.maijā novada jauniešu čempionāts.

Nākošās izbraukuma sacensības  11.maijā Rīgas Olimpiskajā Centrā BABOLAT 4.kārta.

 

Ar cieņu,

Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris J. Pētersons.

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts