Badmintonisti gatavi jaunajai sezonai!

Badmintonisti gatavi jaunajai sezonai!

Uzsākot jauno treniņa sezonu, Talsu badmintonisti augustā piedalījās dažādās nometnēs. Bija audzēkņi, kas augusta sākumā piedalījās nometnē Valkā, kur treniņus palīdzēja vadīt slavenais igauņu treneris Heiki Sorge, bet citi piedalījās nometnē Riebiņos pie Latvijā zināmā trenera Arņa Šefera.
Augusta vidū vairākiem audzēkņiem bija iespēja piedalīties starptautiskajā nometnē “Victor International Super Stars Camp 2018” Čehijas pilsētā Mostā. Katru dienu bija 3 treniņi, kurus vadīja profesionāli treneri no Indijas, Maltas un Itālijas. Divi no tiem bija badmintona treniņi, bet trešais – atlētika, riteņbraukšana, fitbox vai crossfit treniņš. Lai gan treniņi bija ļoti intensīvi un grūti, tika gūta lieliska pieredze. Nometnē piedalījās pieredzējuši spēlētāji no dažādām pasaules valstīm (Itālijas, Maltas, Ķīnas, Čehijas, Vācijas), un Talsu badmintonistiem bija iespēja gūt labu piemēru badmintona tehnikas izpildei.
Nometnes ietvaros notika jauktais dubultspēļu turnīrs, kurš tika iedalīts četrās meistarības grupās. Mūsu jaunieši startēja trešajā un ceturtajā grupā. Trešajā grupā Nikola Kalniņa spēlēja kopā ar itāli Matthias Silbernagel un ieguva dalīto trešo ceturto vietu. Bet Patriks Kandis šajā grupā spēlēja kopā ar čehu badmintonisti Karolinu Fišerovu un ieguva 1.vietu. Aleksis Emiljans Kviesis un Andrejs Vilnis spēlēja ceturtajā grupā kopā ar itāļu meitenēm. A.Vilnis spēlēja ar Lisu Kleinrubatscher un ieguva 5.vietu, bet A.E.Kviesis spēlēja ar Katharinu Kōssler un ieguva dalīto trešo ceturto vietu.
Pa ceļam uz Čehiju 2 naktis nakšņojām netālu no Polijas pilsētas Zakopanes, tāpēc varējām doties ekskursijās uz Tatru nacionālo parku, kurā izjutām kalnu burvību un guvām pozitīvas emocijas.
Brauciens uz Čehijas nometni varēja noritēt pateicoties veiksmīgai TNSS sadarbībai ar klubu “9 pakalni”. Īpaši pasakāmies Ivetai Ērkšķei par ieguldīto laiku, pieskatot un vedot jauniešus uz Čehiju.

Treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts