Badmintona turnīrs “Liepājas cerību kauss”

Badmintona turnīrs “Liepājas cerību kauss”

Kā jau ierasti novembra mēnesī arī šogad 19.novembrī norisinājās badmintona sacensības “Liepājas cerību kauss” . Šajā turnīrā piedalījās 70 spēlētāji no Jelgavas, Salaspils, Talsiem, Liepājas un Lietuvas.

MSB grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 14 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Patrikam Kandim, kurš ieguva 3.vietu. Kristaps Vārna ieguva 5.vietu, Mārtiņš Vārna ieguva 8.vietu, Matīss Putniņš ierindojās 10.vietā, Ivars Pone ieguva 11.vietu, Henriks Jankevics ieguva 13.vietu, Matīss Bisenieks – 14.vietu.

MSC grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. Toms Kalninš ieguva 4.vietu šajā grupā.

WSB grupā sieviešu vienspēlēs Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 1.vietu.

BSU15 grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. Pēteris Vārna ieguva 1.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 3.vietu. Mūsu jaunākie 10 gadīgie zēni, spēlējot šajā grupā pie vecākiem spēlētājiem, Mārtiņš Sokolovs ieguva 5.vietu un Ričards Klāvs Miezītis ieguva 8.vietu.

BSU15 B grupā zēnu vienspēlēs piedalījās 14 dalībnieki. 1.vietu ieguva Toms Anšmits, 2.vietu izcīnija Eduards Šternbergs, 3.vietu ieguva Justs Priednieks.

MDB vīriešu dubtspēlē B grupā 3.vietu ieguva Kristaps Vārna spēlējot kopā ar liepājnieku A.Granovski. Matīss Bisenieks spēlējot kopā ar Patriku Kandi ieguva 4.vietu. Artis Matīss Putniņš, spēlējot kopā ar brīvprātīgo, bijušo Talsu spēlētāju, Kristapu Volfu ieguva 5.vietu.  6.vietu ieguva Ivars Pone, spēlējot kopā ar Henriku Jankevicu.

MDC grupā vīriešu dubultspēlēs Toms Kalninš, spēlējot kopā ar liepājnieku Jāni Liepu ieguva 4.vietu.

WDB grupā sieviešu dubultspēlē piedalījās 8 dalībnieces. Talsiniece Ieva Abigaila Valgelīna, spēlējot kopā ar limbažnieci Daci Dambergu, ieguva 1.vietu.

XDB grupā jauktajās dubultspēlēs Ieva Abigaila Valgelīna, spēlējot kopā ar Kristapu Vārnu, ieguva 1.vietu, savukārt Talsu sporta skolas bijušais audzēknis Kristaps Volfs, spēlējot kopā ar Daci Dambergu, ieguva 2.vietu.

XDC grupā jauktajās dubultspēlēs Talsu badmintona treneri S.Kviese un E.Kviesis ieguva 1.vietu.

Zēnu dubultspēlu grupā BDU15 piedalījās 10 dalībnieki. 1.vietu ieguva Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Pēteri Vārnu, ieguva 1.vietu, savukārt Toms Anšmits, spēlējot kopā Eduardu Šternbergu, ieguva 2.vietu, bet mūsu jaunākie puiši Ričards Klāvs Miezītis un Mārtinš Sokolovs ieguva 5.vietu.

Paldies spēlētājiem par izturību un spraigām cīņām Latvijas 100 gades pirmajā dienā.

 

Badmintona treneri: S.Kviese un E.Kviesis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts