Badmintona sacensības “Talsu Kauss” 4.posms

Badmintona sacensības “Talsu Kauss” 4.posms

Sestdien, 7.martā Talsu sporta hallē notika badmintona sacensību “Talsu Kauss” 4.posms.

MSA grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Patrikam Kandim, kurš  izcīnīja 3.vietu, bet Henriks Godhards Jankevics ieguva 12.vietu.

WDA grupā piedalījās 15 dalībnieces. Annijai Kuzmai un A.Solovjovai izcīnīta 1.vieta.

WSU11 grupā piedalījās 5 dalībnieces.Labākais sniegums šajā grupā bija Katerīnai Bārbalei, kura ieguva 1..vietu. Patrīcijai Bārbalei, kura ieguva 2.vietu un Dārtai Zandbergai, kura ieguva 3.vietu.  Andželika Zeiferte – 4.vietā, Lība Zandberga – 5.vietā.

WSU13 grupā piedalījās 12 dalībnieces. Dārta Pētersone ieguva 3.vietu, Melissa Romaņuka ieguva 4.vietu, Evelīna Freija 5.vietu un Evelīna Bārbale ieguva 8.vietu, Evelīna Dumbrāja 10.vietu, Adriāna Bārbale ieguva 11.vietu.

MDU17 grupā vīriešu dubultspēlēs piedalījās 14 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš spēlēja ar Andreju Vilni un ieguva  2.vietu. Linards Legzdiņš spēlēja kopā ar Reini Beinaroviču un ieguva 5.vietu.

WSB grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 22 dalībnieces. Labākais sniegums šajā grupā bija, Ievai Abigailai Valgelinai, kura ieguva 1.vietu, Melisa Mežzaķe ieguva 10.vietu, Justīne Sapiega ieguva 16.vietu, Andželīna Jete Briede ieguva 19.vietu, Laura Sila ieguva 20.vietu, Ieva Rozentāle ieguva 22.vietu.

MSU 13 grupā piedalījās 11 dalībnieki. Labākais rezultāts bija Reinim Beinarovičam – 4.vieta, Linardam Legzdiņam – 5.vieta, Fēliksam Kandim – 6.vieta,  Aleksim Denisam Dimiņam – 9.vieta.

MDA vīriešu dubultspēļu grupā piedalījās 15 dalībnieki. 1.vietu ieguva Patriks Kandis, spēlējot kopā ar R.Kraukli.

XDA grupā piedalījās 12 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Annijai Kuzmai, kura spēlēja kopā ar R.Kraukli, un ieguva 1.vietu, Dace Damberga spēlēja kopā ar Patriku Kandi un ieguva 2.vietu. Ievai Abigailai Valgelinai, kura spēlēja kopā ar K.Volfu, ieguva 3. vietu.

MSB grupā piedalījās 16 dalībnieki. Labākais sniegums sājā grupā bija  Andrejam Vilnim,  kurš ieguva 5.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 8.vietu un Toms Anšmits ieguva 15.vietu.

Badmintona treneri: Sigeta Naudina un Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts