Badmintona sacensības oktobrī

Badmintona sacensības oktobrī

15.oktobrī Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās badmintona sacensības jauniešiem.  Uz šīm sacensībām devās arī vairāki Talsu sportisti. Zēnu vienspēlēs U-13 grupā Patriks Kandis izcīnīja augsto otro vietu, bet Matīss Bisenieks ieguva dalīto 5-8 vietu.  Zēnu  U-17 grupā Kristaps Vārna ieguva dalīto 6-10 vietu.  Meiteņu U-17 B grupā Nikola Kalniņa izcīnīja 3.vietu, bet Viktorija Gilberte ieguva dalīto 5.-9. vietu.

Jau pēcn edēļas22.oktobrī Lietuvā  (Klaipēdā) norisinājās badmintona sacensības  – Mūsu Viltys. Uz šīm sacensībām devas Patriks Kandis un Aleksis Emiljans Kviesis.  Aleksis uz sacensībām ārvalstīs bija devies pirmo reizi, uztraukums atspoguļojās spēles gaitā. Šoreiz Aleksis ieguva 14.vietu. Bet Patriks veselības apstākļu dēļ nepiedalījās sacensībās.

Nākamajā dienā, 23.oktobrī, notika LABL 1.posma sacensības Inčukalnā un Siguldā. Uz šīm sacensībām devāsvairāki Talsu sportisti. Šajās sacensībās vīriešu vienspēlēs C grupā 22 dalībnieku konkurencē PatriksKandis izcīnīja 5.vietu, bet Matīss Bisenieks ieguva 13.vietu. Sieviešu B grupā Viktorija Gilberte ieguva 8.vietu, bet Nikola Kalniņa ieguva 10.vietu. Vīriešu B grupā spēlēja arīTalsu bijušie sportisti Pauls Spruģevics un Kaspars Valbergs. Šajās sacensībās 23 sportistu konkurencē Pauls ieguva 9.vietu, bet Kaspars 11.vietu. Talsu sporta skolas audzēknis KristapsVārna šajā grupā ieņēma 12.vietu bet MatīssPutniņš 13.vietu.  Aleksis Emiljans Kviesis, būdams tikai deviņus gadus vecs, startēja kopā ar četrpadsmitgadīgiem un ieguva 4.vietu.

 

Treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts