Badmintona sacensības decembrī

Badmintona sacensības decembrī

10.decembrī Igaunijā Tartu pilsētā notika starptautisks badmintona turnīrs – Estonian Youth internacional 2016. Šajā turnīrā piedalījās ļoti daudz valstu sportisti – poļi, lietuvieši, krievi, baltkrievi, igauņi u. c. Uz šo turnīru devās arī divi Talsu novada sporta skolas sportisti. Matīss Bisenieks startēja U-13 grupā un no 33 dalībnieku konkurencē ierindojās dalītajā 9.-16.vietā. Bet Mārtiņš Vārna, spēlējot U-15 grupā un 44 dalībnieku konkurencē ieņēma dalīto 25.-32.vietu.

Jau nākamajā dienāValmierā notika Ziemassvētku čempionāts dubultspēlēs. Uz šo turnīru Talsu sportistes Nikola Kalniņa un Viktorija Gilberte devās pirmo reizi.  Šo reiz sieviešu dubultspēļu turnīrā desmit pāru konkurencē Nikola kopā arViktoriju ierindojās 8.vietā.

8. decembrī Siguldā notika  LABL turnīra 3.posms. Šajā turnīrā piedalījās arī Talsu sporta skolas badmintonisti, kā arī bijušie sporta skolas audzēkņi. Šajā turnīrā trīs talsinieki Pauls Spruģevics, Kaspars Valbergs un Matīss Putniņš startēja elitas (MSA) grupā ar pašiem labākajiem Latvijas badmintonistiem. Divdesmit četru dalībnieku konkurencē Pauls ieņēma 18.vietu, Kaspars ieguva 22.vietu, bet Matīss ieguva 23.vietu.

MSB vīriešu grupā KristapsVārna divpadsmit dalībnieku konkurencē ieguva 8.vietu.

WSB sieviešu grupā divpadsmit dalībnieču konkurencē Nikola Kalniņa ieguva 8.vietu, Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 9.vietu, bet Viktorija Gilberte ieguva 11.vietu.

MSC jauniešu grupā spēlēja Mārtiņš Vārna un Matīss Bisenieks. Šajā grupā bija divpadsmit dalībnieki. Mārtiņš šajā konkurencē izcīnīja augsto1.vietu, bet Matīss ieguva 8.vietu.

 

28.decembrī, gada pēdējā trešdienā, LLU Sporta centrā jau tradicionāli notikaVecgada badmintona turnīrs, vienkopus pulcējot, gan LLU un citu augstskolu studentus, kā arī badmintona entuziastus no Jelgavas, Ozolniekiem, Siguldas, Talsiem, Rīgas, Penkules. Šajā gadā turnīrs guvis necerēti lielu atsaucību. Uz turnīru bija ieradušies 55 dalībnieki.

Šajā turnīrā tika pielietota piramīdas izspēles kārtība, kurā dalībniekiem bija iespēja pašiem izvēlēties pretinieku.  Uz šo turnīru devās Talsu sporta skolas audzēkņi kopā ar pieaugušajiem Talsu spēlētājiem.

Vīriešu vienspēļu grupā vislabāk veicās Paulam Spruģevicam, kurš 33 dalībnieku konkurencē ieguva 2.vietu. Šajā pašā grupā spēlēja Kristaps Vārna un Patriks Kandis. Kristaps šajā turnīrā ieguva 6.vietu, bet Patriks, uzvarot visas trīs spēles, ierindojās 8.vietā.

Vīriešu dubultspēlēs Patriks kopā ar Kristapu ieguva 6.vietu, divpadsmit pāru konkurencē.

Sieviešu vienspēļu grupā piedalījās 17 dalībnieces. Šajā grupā Nikola Kalniņa ieguva 7.vietu, bet Viktorija Gilberte ieguva 8.vietu.

Sieviešu dubultspēļu grupā Nikola kopā arViktoriju, astoņu pāru konkurencē, ieguva piekto vietu.

Jauktajās dubultspēlēs mūsu bijušais audzēknis ValtersValgelīns spēlēja kopā ar siguldieti Martu Gavari un trīspadsmit pāru konkurencē ieguva 1.vietu.

Treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts