BABOLAT sacensību 5.posma rezultāti badmintonā

BABOLAT sacensību 5.posma rezultāti badmintonā

30.aprilī Rīgā  notika pēdējais 5.posms BABOLAT sacensības badmintonā.

BABOLAT sacenšībās vērtē visu posmu kopvērtējumu. Arī Talsu sportistiem šis posms bija ļoti nozīmīgs, jo dažīem tās bija izšķirošās sacensības, no kurām bija atkarīgs vai viņi iekļūs labāko trijnieku kopvērtējumā un vai viņi saņems organizatora sagādātās BABOLAT balvas. Šī posma rezultāti:

MSC-J grupā šoreiz visveiksmigāk nostartēja Patriks Kandis kurš ieguva 2.vietu,Mārtiņš Vārna ieguva 4.vietu, Matīss Bisenieks ieguva 11.vietu bet Henriks Jankevics ieguva dalīto 13/14.vietu.

WSC-P grupā Nikola Kalniņa ieguva augsto 1.vietu, Viktorija Gilberte ieguva 3.vietu, bet mūsu bijusī audzēkne Kristiāna Mirecka ieguva 6.vietu.

MSC-P grupā  Kristaps Vārna ieguva 4.vietu, Dans Daniels Bisenieks ieguva 5.vietu.

XD-B grupā (jauktās dubultspēles) K.Vārna spēlēja kopā ar N.Kalniņu un ieguva 5.vietu. Mūsu bijušais audzēknis Valters Valgelīns spēlēja kopā ar siguldieti Martu Gavari un ieguva 1.vietu.

WS-B grupā Annija Kuzma ieguva dalīto 13/14 vietu.

MS-B grupā Matīss Putniņš ieguva 9.vietu, bet mūsu bijušie audzēkņi

Kaspars Valbergs ieguva 1.vietu, Valters Valgelīns 2.vietu, Pauls Spruģevics dalīto 5/6.vietu.

MS-A grupā startēja mūsu bijušais audzēknis Raivis Reinfelds un ieguva dalīto 25/28.vietu.

Kopvērtējumā pa pieciem posmiem vislabāk bija veicies N.Kalniņai kas WSC-P grupā izcīnija 1.vietu, bet tajā pašā grupā V.Gilberte izcīnija 3.vietu. Kristaps Vārna MSC-P grupā kopvērtējumā ieguva 2.vietu. Mārtiņš Vārna MSC-J grupā kopvērtējumā ieguva 3.vietu. Jauktajās dubultspēlēs XD-B grupā K.Vārna un I.A.Valgelīna ieguva augsto 1.vietu.

Talsu spota skolas treneris E.Kviesis.

1.05.2016

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts