BABOLAT sacensības Rīgā.

BABOLAT sacensības Rīgā.

09.01.2016. Rīgā notika BABOLAT 3. posms badmintonā. Šajās sacensībās piedalījās arī Talsu Sporta skolas audzēkņi. Šajās sacensībās sportisti tiek iedalīti šādās grupā: A; B; Cp (pieaugušie) un Cj (jaunieši līdz 14 gadiem).
Mūsu audzēkņu starti:
Cj zēnu grupā vienspēlēs Mārtiņš Vārna ieguva 5.vietu, bet Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 10.vietu.
Cp vīriešu grupā vienspēlēs vislabāk veicās Kristapam Vārnam, kurš sīvā cīņā izcīnīja 1.vietu, Dans Daniels Bisenieks ieguva 4.vietu, Filips Ēcis ieguva 6.vietu, bet Intars Fīlips, kurš nu pat kā sāka trenēties, ieguva 11.vietu.
Cp sieviešu vienspēļu grupā Nikola Kalniņa ieguva 4.vietu, bet Viktorija Gilberte ieguva 7.vietu.
B grupas sievietēm vienspēlēs Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 11.vietu.
Jauktajās dubultspēlēs mūsu jaunieši startēja Cj grupā, kur Ieva Abigaila Valgelīna spēlēja kopā ar Kristapu Vārnu un ieguva 1.vietu. Nikola Kalniņa spēlēja kopā ar Danu Danielu Bisenieku un ieguva 6.vietu, bet Viktorija Gilberte spēlējot kopā ar Filipu Ēci ieguva 7.vietu.
Lielu pārsteigumu šajās sacensībās izraisīja mūsu bijušie audzēkņi , kuri piedalījās B grupā un ieguva visas godalgotās vietas. Un tā Kaspars Valbergs ieguva 1.vietu, Pauls Spruģevics ieguva 2.vietu, Raivis Reinfelds ieguva 3.vietu, bet Artūram Medjanovam nepaveicās ar izlozi jo otrajā kārtā sīvā cīņā piekāpās K.Valbergam, tādējādi iegūstot 13.vietu.
Treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts