ATSKATS UZ “TALSU VELOKROSS 2015” SACENSĪBĀM

ATSKATS UZ “TALSU VELOKROSS 2015” SACENSĪBĀM

riteņi foto

23.maijā Talsos skeitparkā pulcējās “Talsu velokross 2015” dalībnieki. Sacensības norsinājās jau otro gadu pēc kārtas. Šogad sacensībās kopumā piedalījās 71 dalībnieks. Kopumā dalībnieki startēja  17 vecuma grupās. Jaunākais dalībnieks bija 2013.gadā dzimušais Martins Lāže (Z-2) un vecākais dalībnieks bija 1957.gadā dzimušais Guntis Jansons (V-55).

Viss spraigāka cīņa, tāpat kā pagājušajā gadā norsinājās V-elites grupā, kur līdz pat finiša līnijai notika cīņa par pirmo vietu. Šajā cīņā, jau no pirmajiem distances metriem, iesaistījās trīs braucēji – KRISTAPS KIPURS (Rīga “ebikeMashine“) , TOMS DINSBERGS (“Hawaii Express Scott“) un KASPARS KIPURS (Rīga “ebikeMashine“). Spraigajā cīņā uzvaru, ar 00:00:01 pārsvaru izcīnīja KRISTAPS KIPURS, 2.vietā finišēja Kaspars Kipurs, bet 3.vietā, zaudējot līderim tikai 00:00:03, izcīnīja Toms Dinsbergs.

Pārējo distanču REZULTĀTI šeit: Velokross Talsi 2015 – rezultāti

Sacensību galvenais organizators Guntars Sideļskis saka lielu paldies Talsu novada Sporta nodaļai un Talsu novada Sporta skolai par atbalstu sacensību organizēšanā!

Paldies!

FOTO NO “TALSU VELOKROSS 2015” : http://foto.inbox.lv/guntaro24/Velokross-Talsi-2015-2-galerija

 http://failiem.lv/u/ywuugli?share_email_id=27baa8

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts