Atskats uz Olimpisko dienu Talsu Sporta namā

Atskats uz Olimpisko dienu Talsu Sporta namā

Picture 039

Nu pat, 26.septembrī, visā Latvijā norisinājās “Olimpiskā diena”, arī Talsu novads šajā dienā sportoja. Talsu novadā kopumā rīta vingrošanā piedalījās 992 sportisti, sportojot 9 dažādās vietās – Talsu Sporta nams, Talsu Sporta halle, Talsu sākumskola, Talsu pamatskola, Virbu pamatskola, Pūņu pamatskola, Dursupes pamatskola, Pastendes pamatskola, Valdemārpils vidusskola). Talsu Sporta namā bija sanākuši 200 bērni un skolotāji no 4 pirmsskolas izglītības iestādēm un 2 skolām.

Jauns dalībnieku rekords – 2014.gada “Olimpiskās dienas” pasākumos piedalījās vairāk nekā 95 500 dalībnieku visā Latvijā!

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ir gandarīta par visām norises vietām, kurās notika “Olimpiskās dienas 2014” pasākumi.

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2014” norises vietās pasākums sākās ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Talsu Sporta namā izglītības iestāžu audzēkņi piedalījās stafetēs, ko bija sagatavojusi katra skola un bērnu dārzs, kas tajā rītā sportoja Sporta namā. Papildus vienojošajiem pasākumiem, organizētāji “Olimpiskās dienas 2014” norises vietās izstrādāja individuālo pasākuma programmu, lai plašāk popularizētu Olimpiskos sporta veidus un Olimpiskās idejas.

“Olimpiskās dienas 2014” pasākumi bija bez maksas, visiem dalībniekiem tika pasniegti SOK 2014.gada sertifikāti, bet labākajām komandām – speciālbalvas. Viena labākā komanda katrā pašvaldībā saņēma LOK kausu.

LOK ģenerālsekretārs, Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers ir gandarīts, ka “Olimpiskās dienas” ideja attīstās jaunās norises vietās. “Šogad pasākums nedaudz atšķīrās no iepriekšējiem gadiem, jo interesi iesaistīties organizēšanā izrādīja Latvijas Handbola federācija, tāpēc šajā gadā “Olimpiskās dienas” vadlīniju pamatā bija handbols. Turpmāk katru gadu dalībniekus iepazīstināsim ar kādu no Olimpiskajiem sporta veidiem. Šogad iepazinām ļoti interesantu spēli – mini handbolu, kas noteikti radīs papildus interesi par Olimpisko sporta veidu – handbolu”.

Talsu TV sižets par Olimpisko dienu Talsu Sporta namā: http://www.youtube.com/watch?v=upXQWpiehQ0&list=UUvaTz1X2eZsOVQ4wmqpbBdA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts