Atklātais sieviešu čempionāts basketbolā: BK Talsi/Roja uzvar Dobeles komandu

Atklātais sieviešu čempionāts basketbolā: BK Talsi/Roja uzvar Dobeles komandu

Ceturtdien, 16.novembrī, Dobeles sporta namā norisinājās Tukuma novada atklātais sieviešu čempionāts basketbolā.

BK Talsi/Roja spēlēja pret Dobeles komandu. Rezultātā, ar 10 punktu pārsvaru, ir izcīnīta uzvara – 62:52.

“Basketbola spēles pirmās minūtēs iesākām labi, bet turpinājumā Dobeles komanda pietuvojās, turējāmies 30 minūtes spēlē 2 līdz 8 punktu attālumā. Neliels lūzuma punkts notika 3.ceturtdaļas vidū, kad pretinieces izvirzījās 1 punkta vadībā, bet tikai uz 15 sekundēm. Pēc tam atkal izvirzījāmies 2 – 4 punktu attālumā. Spēles beigas līdz 39.minūtei bija ļoti spraigas, bet spējām nosargāt uzvaru,” komentē treneris Roberts Kreicbergs.

Basketbolistes izrādīja lielu cīņassparu un neatlaidību, jo šī spēle bija ļoti sarežģīta.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts