Arī U13 Talsu novada Sporta skolas futbolistiem Kurzemes čempionātā futbolā telpās 1.vieta!

Arī U13 Talsu novada Sporta skolas futbolistiem Kurzemes čempionātā futbolā telpās 1.vieta!

Talsu novada Sporta skolas futbolisti U13 vecuma grupā (2007 dz. gads un jaunāki)  otro gadu pēc kārtas izcīnīja 1.vietu Kurzemes čempionātā futbolā telpās un 19.03.2020. piedalīsies Latvijas čempionāta futbolā telpās finālturnīrā, kurš notiks Salaspilī.

Kurzemes čempionātā Talsu futbolisti aizvadīja 8 spēles, no kurām -1 zaudējums, 1 neizšķirts un 6 uzvaras. Kopā tika iesisti 40 vārti, bet ielaisti tikai 8. Komandā spēlēja:  Bodnieks Toms, Freimanis Kārlis, Gobergs Emīls, Klaģis Raivo, Pētersons Dans Daniels, Silgals Eduards, Urķis Ričards, Zvaigzne Mārtiņš, Reimats Artūrs, Rudzītis Kristaps, Prihodko Nauris, Ansbergs Toms Rihards, Melderis Roberts un Babris Rūdis.

Treneris Kirils Rodionovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts