Ar vieglatlētikas 4-cīņu noslēdzas skolēnu olimpiāde 2016/2017

Ar vieglatlētikas 4-cīņu noslēdzas skolēnu olimpiāde 2016/2017

Š.g.17.maijā notika Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde vieglatlētikas 4-cīņā. Sacensības bija noslēdzošais posms Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē. Sacensībās piedalījās 112 skolēni (2005.-2006.g.dz.) no Talsu, Rojas un Dundagas novada skolām. Skolēni sacentās 4 disciplīnas – 60 m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā un zēniem 800 m skrējienā, bet meitenēm 500 m.

Zēniem 1. vietu ieguva Talsu 2.vidusskolas  audzēknis Valters Niedrājs, 2.vieta Denisam Kristiānam Jaunkalnam no Valdemārpils vidusskolas, bet 3.vietā Matīss Pucens no Talsu 2.vidusskolas. Kopvērtējumā zēniem 12 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskola, 2.vietu – Rojas vidusskola, 3.vietu – Valdemārpils vidusskola.

Meitenēm tika izcīnītas divas 1.vietas, jo  vienādu punktu skaitu ieguva divas Rojas vidusskolas audzēknes  – Tīna Luīze Bernāne un Paula Fjodorova, 2.vietu izcīnīja Anna Plivna no Talsu 2.vidusskolas filiāles Laidzes pamatskolas, 3.vietu izcīnīja Deina Liepa no Rojas vidusskolas. Komandu kopvērtējumā meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja Rojas vidusskola, 2.vieta Talsu 2.vidusskolai, 3.vieta Talsu sākumskolas meitenēm.

Uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un kausiem, par ko paldies Latvijas Sporta federāciju padomei.

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skoolas

direktora vietniece izglītības jomā

REZULTĀTI VIEGLATLĒTIKAS 4-CĪŅA 17.05.2017.

image(127) image(126) image(124)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts