Ar panākumiem noslēdzies Latvijas jaunatnes basketbola čempionāta pamatturnīrs!

Ar panākumiem noslēdzies Latvijas jaunatnes basketbola čempionāta pamatturnīrs!

Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas vairāku vecumu grupu komandas noslēgušas Latvijas jaunatnes basketbola līgas (LJBL) pamatturnīru. U-19, U-17, U-16, U-15 un U-14 zēnu komandas spēlēja LJBL Nacionālās līgas (2.divīzija) Rietumos.

U-19 komanda 9 komandu konkurencē ieguva pirmo vietu, kas ļāva piedalīties LJBL 1/16 finālā, kur divu spēļu summā ar nieka četriem punktiem nācās piekāpties 1.divīzijas astotajai spēcīgākajai komandai – Jelgava. Komandas labākie spēlētāji – Dinass Talents, Edvarts Gūtmanis, Ansis Grīnbergs, Niklāvs Lībergs un Reinis Vitte.

U-17 komanda arī ieguva 1.vietu LJBL Nacionālās līgas Rietumos un septembrī piedalīsies pārspēlēs par iekļūšanu LJBL Superlīgā (1.divīzija). Labākie spēlētāji – Reinis Vitte, Edijs Jansons un Niks Māls. Komandai lielu palīdzību deva arī vairāki gadu jaunāki zēni.

U-16 Talsu komanda uzvarēja visās 16 sezonas spēlēs un arī ieguva 1.vietu Nacionālās līgas Rietumos. 27. un 28.aprīlī U-16 komanda Talsos piedalījās pārspēlēs par iekļūšanu LJBL Superlīgā. Četrās spēlēs tika izcīnītas četras uzvaras, kas ļaus nākošajā sezonā spēlēt LJBL Superlīgā! Labākie spēlētāji – Mārtiņš Cinis, Alekss Frīdenbergs, Niks Grosbahs, Henriks Bajārs un Dāvis Indriksons, kuri vidēji spēlē katrs gūst vairāk par 10 punktiem.

U16

U-16 komanda

U-15 komanda LJBL Nacionālās līgas Rietumos ieguva 10.vietu piecpadsmit komandu konkurencē. Komandā spēlē pārsvara gadu jaunāki zēni, nekā pretinieki. Labākie spēlētāji – Dāvids Māls, Rūdis Lasenbergs, Renārs Šimpermanis un Patriks Reimanis.

U-14 zēnu komanda LJBL Nacionālās līgas Rietumos ieguva 2.vietu, sagādājot pārsteigumu spēcīgām komandām no Rīgas. Pārspēlēs par iekļūšanu Superlīgā komanda ieguva 2.vietu, kas nozīmē, ka nākošajā sezonā zēni spēlēs LJBL Superlīgā. Labākie spēlētaji – Dāvids Māls, Patriks Reimanis un Rihards Liukišs.

U14

U-14 komanda

U-12 zēnu komanda LJBL spēlēja vairākos posmos ar komandām no visas Latvijas. Finālā talsinieki ieguva 7.vietu (no 38 komandām). Labākie spēlētāji – Rūdis Donis, Mārcis Veliks, Kristaps Loboda, Verners Ross un Andrejs Ziediņš.

U-11 un U-10 zēnu komandas piedalās LJBL organizētajā “Baltajā kausā”. U-11 grupā piedalās 58 komandas, U-10 gupā – 63 komandas. No 1.-4.jūnijam abām komandām būs jāpiedalās finālposmā.

U-13 meitenes LJBL 16 komandu konkurencē izcīnīja 9.vietu. Talsu meitenes spēlēja kopā ar Rojas meitenēm. No Talsiem komandā spēlēja Katrīna Krivenko, Nata Ramane, Ketlīna Grigorjeva, Šarlote Greivule, Madara Balandina un Evelīna Pūce. Tāpat Katrīna, Ketlīna un Madara palīdzēja Rojas U-14 meitenēm izcīnīt 5. vietu LJBL Nacionālajā līgā.

meitenes

U-13 meiteņu komanda

 

Basketbola nodaļas treneri : Arkādijs Bajārs, Edgars Priede, Mārtiņš Ziediņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts