Anhela Lūse veiksmīgi startē Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās

Anhela Lūse veiksmīgi startē Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās

  1. un 18. februārī Valmierā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā piedalījās vairāk nekā 220 dalībnieki, sacenšoties dažādās disciplīnās: 60 metru skrējiens, 60 metru barjerskrējiens, 400 metru skrējiens, 1500 metru skrējiens, 4×200 metru jauktā stafete, kārtslēkšana, tāllēkšana, lodes grūšana, 200 metru skrējiens, 800 metru skrējiens, 3000 metru skrējiens, augstlēkšana un trīssoļlēkšana.

No Talsu novada Sporta skolas Latvijas čempionātā piedalījās Anhela Lūse, kura startēja tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā.

Tāllēkšanā Anhela izcīnīja 12. vietu un trīssoļlēkšanā 4. vietu.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts