Aizvadīts “Talsu kauss” badmintonā 1.posms

Aizvadīts “Talsu kauss” badmintonā 1.posms

Sestdien, 05.10. norisinājās badmintona sacensības “Talsu kauss” 1.posms.  Šajā turnīrā piedalījās spēlētāji no Ventspils, Siguldas, Salaspils, Talsiem, Rīgas, Liepājas.

MSA grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Patrikam Kandim, kurš izcīnīja 1.vietu, Henriks Godhards Jankevics ieguva 9.vietu, Matīss Bisenieks ieguva 12.vietu, Mārtinš Vārna ierindojās 16.vietā.

WSA grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 6 dalībnieces. Ieva Abigaila Valgelina ieguva 1.vietu un Nikola Kalniņa ieguva 3.vietu.

WSB grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 6 dalībnieces. Ieva Rozentāle ieguva 10.vietu un Justīne Sapiega ieguva 12.vietu.

MSU13 vīriešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. 2.vietu ieguva Reinis Beinarovičs, 3.vietu ieguva Ričards Klāvs Miezītis, 4.vietu ieguva Fēlikss Kandis, 5.vietu ieguva Linards Legzdiņš, 7.vietā ierindojās Alekss Deniss Dimiņš , Dāvids Noa Kavruss ieguva 8.vietu.

MSU17 grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. Pēteris Vārna ieguva 2.vietu, Andrejs Vilnis – 3. vietu, 5.vietu ieguva Toms Anšmits, 7.vietu ieguva Nils Jansons.

WSU13 sieviešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieces. Dārta Pētersone ieguva 5.vietu, Melisa Romaņuka ieguva 6.vietu, 7.vietu ieguva Evelīna Freija un Paula Irbe ieguva 8.vietu.

MD grupā piedalījās 16 dalībnieki. 3.vietu ieguva Patriks Kandis un Matīss Bisenieks, bet Henriks Godhards Jankevics ieguva 8.vietu.

XD grupā jauktajās dubultspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Nikola Kalniņa, spēlējot kopā ar Patriku Kandi, ieguva 3.vietu. 1. vietu ieguva Matīss Bisenieks, spēlējot kopā ar Ievu Abigailu Valgelinu.  Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Melisu Romaņuku, ieguva 7.vietu.

MDU17 piedalījās 12 dalībnieki. A. E. Kviesis, spēlējot kopā ar L.Golovčenko, ieguva 3.vietu. Toms Anšmits spēlēja ar Nilu Jansonu un ieguva 2.vietu. Linards  spēlēja kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti un ieguva 5.vietu.  Pēteris Vārna, spēlējot kopā ar Andreju Vilni, ieguva 6.vietu.

Paldies spēlētājiem par cīņassparu visas dienas garumā.

Badmintona treneri: S.Naudiņa un E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts