Aizvadīta „Sportland” kausa pirmā kārta vieglatlētikā

Aizvadīta „Sportland” kausa pirmā kārta vieglatlētikā

Sestdien, 13.janvārī ar vairāk nekā 700 jauno vieglatlētu līdzdalību Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā notika  „Sportland” kausa pirmā kārta. No Talsu novada Sporta skolas uz sacensībām devās Annija Augšpule, Kārlis Āboliņš, Intars Barčevskis, Keita Bārda, Kārlis Rūdolfs Birznieks, Normunds Dinsbergs, Beāte Goba, Daniels Kalnavs, Jēkabs Kļaviņš, Sintija Kovaļčuka, Viktorija Tīna Kristovska, Elza Andra Krūmiņa, Rūdolfs Krūmiņš, Pēteris Laursons, Kaspars Lejnieks, Martins Liberts, Lelde Lukševica, Laura Santīna Murauska, Alise Paipala, Evelīna Malvīne Pirvite, Sindija Redviņa, Ramona Marta Ribakova, Rebeka Rozenšteine, Elza Smilškalne, Amanda Sula, Krišjānis Suntažs, Līna Vadone, Una Diāna Veipāne, Markuss Vītols.

Rūdolfs Krūmiņš izcīnīja 3.vietu tāllēkšanā ar rezultātu 5.74m un 4.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 11.44m. Elīza Andra Krūmiņa sasniedza divus personiskos rekordus 60m/b 9,93 s un augstlēkšanā 1,45m un izcīnīta 2 vieta. Krišjānis Suntažs atkārtoja personīgo rekordu augstlēkšanā 1,75m. Alisei Paipalai  tāllēkšanā 4,25m, Viktorija Tīnai Kristovskai lodes grūšanā 7,85m, Rebekai Rozenšteinei un Amandai Sulai personiskie rekordi tāllēkšanā un 300m skrējienā.

Pērsonīgie rekordi arī Unai Veipānei 60m skējienā; Intaram Barčevskim 300m skrējienā; Danielam Kalnavam 60m skrējienā; Līnai Vadonei lodes grūšanā; Sintijai Kovaļčukai 60 m/b skriešanā; Leldei Lukševicai lodes grūšanā; Kasparam Lejniekam 60m skrējienā.

Jaunā sezona ir sākusies tā kā cīnamies tālāk.

Treneri M.Štrobinders, A.Jansons, M.Oskerko

Foto Sanita Sparāne

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts