Aizvadīta futbola nometne

Aizvadīta futbola nometne

No 27.-30.jūnijam Dursupes pamatskolā notika diennakts nometne 30 futbola nodaļas audzēkņiem. Nometnes programma un aktivitātes tika sastādītas tā, lai bērni būtu ne tikai noslogoti treniņu procesā, bet arī izbaudītu nometnes būtību. Nometnē bērniem nācās iemācīties būt disciplinētiem un būt vairāk patstāvīgiem. Nometnes laikā bērniem tika aizliegti telefoni, kas viņiem pierādīja to, ka ir veidi kā pavadīt brīvo laiku bez tiem, kā piemēram, spēlēt novusu vai galda tenisu. Bērni treniņu procesā spēja iepazīt viens otru, kā arī sāka iedziļināties īstajā futbola spēlē, ko treniņa laikā nevar paspēt izdarīt. Bērniem bija vairāk laika dots, lai uzspēlētu futbolu, kas arī ļāva iziet procesam cauri  daudz ilgāk  un saprast, kas tad īsti laukumā notiek. Bērni atzina, ka beidzot  zin, ko nozīmē disciplīna, ko nozīmē  sadarboties, ka viens līderis nespēj pavilkt komandu, bet ir jāspēj katram būt komandas biedram un, ka ikviens ir noderīgs komandai.

 

Trenere Krista Eņģele

DSC01510 DSC00178 DSC00050 DSC01517

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts