Aizraujošs basketbols – Latvija-Gruzija!

Aizraujošs basketbols – Latvija-Gruzija!

IMG_5224 - kopija

17.martā Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas U-15 zēni draudzības spēlē tikās ar Gruzijas U-14 zēnu izlasi, kas gatavojās jaunatnes spēlēm. Gruzīņu spēlētāji  bija ieradušies Sabilē uz treniņnometni pirms atbildīgā turnīra.

Trenera komentāri: “Spēlējām 4×12, kā NBA. Spēle bija aizraujoša, jo Gruzijas basketbolsiti augumos bija pārāki, taču mūsu puiši bija gan tehniski, gan fiziski pārāki. Spēles rezultāts bija 92:90, mūsu puišu labā!”

Kā labākos spēlētājus no Talsu komandas, treneris izceļ – Rolands Pūliņš (ar 46 punktiem) un Edvards Gūtmanis (ar 21 punktu).

Treneris piebilst, ka :”Jāpriecājas par Sabiles sporta centru, kas uzņem dažādas komandas un organizē nometnes!”.

tehniskais protokols

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts