Aizkraukles novada sporta skolas atklātās sacensības vasaras biatlonā

Aizkraukles novada sporta skolas atklātās sacensības vasaras biatlonā

Sestdien, 2.novembrī Aizkraukles novada Pļaviņās notika vasaras sezonas noslēdzošās sacensības biatlonā Latvijā. No Talsu novada Sporta skolas uz šīm sacensībām devās tikai jaunākās grupas dalībnieki, kuriem bija jāveic 1,8 km distance, skrienot un šaujot no atbalsta, par katru neprecīzu šāvienu saņemot 15 soda sekundes. Dažiem no mūsu biatlonistiem šīs bija pirmās biatlona sacensības, tāpēc satraukums ar ko jātiek galā, vēl jo lielāks, bet visi godam sasniedza finišu un iekrāja vērtīgu sacensību pieredzi.

Trim no mūsu sportistiem līdz godalgotajam trijniekam pietrūka viena precīza šāviena tiesa, bet ķā jau tas biatlonā ir, ja neaizver visus mērķus, vari tikai rēķināt “kā būtu, ja būtu …..”. Meiteņu konkurencē Ance Volanska izcīnīja 5.vietu, Maija Rodionova – 10.vietu, zēnu konkurencē Rainers Krišmanis – 5.vietā, Rihards Ričijs Lozbers-Janukovičs -7.vietā, Ernests Solovjovs 12.vietā, Alekss Kalašņikovs 17.vietā. Marats Ņikonovs piedalījās 600m krosa skrējienā bez šaušanas un izcīnīja 7.vietu.

Gaidām ziemu!

Treneris Andris Šņoriņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts