Aizkraukles novada sacensības vasaras biatlonā.

Aizkraukles novada sacensības vasaras biatlonā.

7.novembrī Aizkraukles novada Pļaviņās notika pēdējās šīs sezonas vasaras biatlona sacensības Latvijā. Sacensībās piedalījās, vairāk kā 100 dalībnieku dažādās vecuma grupās. Viskuplāk pārstāvētas, bija jaunākās vecuma grupas. D grupas dalībnieki startēja divās disciplīnās – tie, kas pieredzējušāki – biatlonā, bet tie, kas vēl pavisam jauni, tie tikai krosa skrējienā. D grupā 600m skriešanas distancē 1.vietā mūsu Kristians Kārlsbergs, 3.vietā Rainers Balodis, Kristers Kalašņikovs – 4.vietā, Aleksis Samcēvičs – 5.vietā, Valters Bresme – 9.vietā, Rinalds Alksnis – 10.vietā. D grupas meitenēm 600m skrējienā uzvara arī mūsu sporta skolas audzēknei Karīnai Bernānei. D grupas biatlonā Ulvi Krišmani nedaudz pievīla šaušana, rezultātā viņš 8.vietā. D grupas meitenēm 1.8km biatlonā Viktorijai Spruģevicai 7.vieta.
C grupas zēniem 1,8km distancē laba šaušana padevās Renāram Birkentālam un spraigā cīņā viņš izcīnīja 1.vietu, arī ļoti labu šaušanu demonstrēja Artūrs Zaļupe izcīnot 11.vietu, Gatis Reinbergs 12.vietā.
B grupāzēniem 3km distancē dažas sekundes līdz goda pjedestālam pietrūka Akselam Bresmem – viņš 4.vietā, Jānis Cimoška 8.vietā.
A grupas jauniešiem 3km distancē 2.vietu izcīnīja Kārlis Fogelis.
Nākamajās sacensībās tiekamies uz sniega!!!
Biatlona treneri Jānis Neimanis, Andris Šņoriņš, Kaspars Sakniņš, Reinis Korsūnovs.
Rezultāti

image(1)

image(2)

image(3)
Bildes

image(2)

image(1)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts