Aizkraukles novada atklātās sacensības biatlonā

Aizkraukles novada atklātās sacensības biatlonā

???????????????????????????????

8.novembrī Pļaviņās notika pēdējās šīs sezonas sacensības vasaras biatlonā, kas pulcēja ap 130 dalībnieku.

Pašā jaunākajā – D grupā, bija iespēja startēt divās dažādās disciplīnās, proti, tikai skriešanas krosā 600m distancē, vai 3 x 600m  biatlona krosā. Dalībnieku pulks bija ļoti kupls gan vienā, gan otrā distancē. 600m skrējienā D grupas meiteņu konkurencē 3.vietu izcīnīja Pļaviņa Elizabete. Zēnu konkurencē šajā disciplīnā visatrākais no talsiniekiem bija Kristians Kārlsbergs, viņam 3.vieta, Kristofers Sideļskis 4.vietā, Rainers Balodis 5.vietā, Roberts Brencis 7.vietā, Rinalds Alksnis 8.vietā, Valters Bresme 9.vietā, Artis Ginters 11.vietā, Kristers Kalašņikovs 12.vietā, Olivers Bresme 15.vietā. D grupas 1,8km biatlona krosā meiteņu konkurencē Viktorija Spruģevica izcīnīja 9.vietu. Zēnu konkurencē 1,8km  biatlona krosā Matīss Tabūns izcīnīja 7.vietu, Ulvis Krišmanis 15.vietu, Gatis Reinbergs 17.vietu. C grupā 1,8km distancē Aksels Bresme izcīnīja 8.vietu.

???????????????????????????????

Biatlona nodaļas treneri: Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis, Kaspars Sakniņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts