A.K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā Kuldīgā.

A.K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā Kuldīgā.

Svētdien, 08.03.2020. Kuldīgā notika A.K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā U-16 un U18 vecuma grupās. Sacensībās piedalījās ļoti liels dalībnieku skaits. Arī no Talsu novada Sporta skolas uz sacensībām devās daudz dalībnieki – gan Andra Jansona audzēkņi, gan Mārča Štrobindera audzēkņi, gan Raita Treiģa -Treida audzēkņi, gan Rolanda Štrobindera un Mika Oskerko audzēkņi. Labākais rezultāts Kasparam Lejniekam 60 m skrējienā U-18 grupā 1.vieta un Jēkabam Kļaviņam 3.vieta. Kārlim Lūkasam Kolodam augstlēkšanā  ar rezultātu 1,65 izcīnīta 2.vieta, bet 60 m skrējienā 4.vieta. Augstlēkšanā arī Patrīcijai Jansonei 4.vieta. Arī pārējiem dalībniekiem labi rezultāti.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts