4.maija Pavasara kross un Nūjošanas festivāls

4.maija Pavasara kross un Nūjošanas festivāls

Š.g. 4.maijā pie Talsu sporta halles Multifunkcionālajā trasē notika Talsu novada sporta skolas, Talsu Pakalnu Sporta Kluba un Talsu novada Kultūras, sporta un tūŗisma centra kopīgi organizētais pasākums “Pavasara kross un Nūjošanas festvāls”. Skaistajā, saulainajā dienā, kurā Latvijā svin Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, pie halles pulcējās sportisti un līdzjutēji. Pavasara krosā un Nūjošanas festivālā piedalījās vairāk kā 60 dalībnieki. Pirmie pasākumu atklāja 2010.g.dzimuši un jaunāki bērni, kuri skrēja 500 m. Dažiem šis bija pirmais kross. Finišā bērniem tika medaļa par dalību un dāvaniņas. Nākošie startēja bērni un pusaudži, kuri veica 1 km apli. Arī viņi, finišējot, saņēma medaļu un dāvaniņu. 2006.-2009.g.dzimušiem zēniem 1.vietu izcīnīja Emīls Edvards Vegmanis no Jelgavas, 2.vieta Adrianam Mārim Šņoriņam, 3.vieta Valteram Bresmem, kuri abi ir Talsu novada sporta skolas biatlonisti. Meitenēm 1.vietu izcīnīja Amēlija Sudmale, 2.vieta Diānai Spruģevicai, 3.vieta Annai Irbei. 2004.-2005.g.dzimušiem zēniem 1.vietu izcīnīja Dāniels Ziemelis, 2. vietā Kristiāns Kārlsbergs, bet 3.vietā Aleksis Samcēvičs. Meitenēm 1.vieta Amandai Sulai. Jauniešiem un Tautas distances veicējiem ,  vajadzēja skriet 3,3 km. 1. vieta jauniešu grupā, kā arī starp visiem, kuri veica 3,3 km Akselam Bresmem. Tautas distancē vīriešiem 1.vietā Jānis Upītis, 2.vieta Agnim Dadzim. Sievietēm/meitenēm 1.vieta Izabellai Bogdanovai, 2.vieta Martai Kalējai, 3.vieta Martai Mārai Skrastiņai. Sporta distanci 6,6 km veica vislielākais dalībnieku skaits. 1.vietu un kausu izcīnīja Mārtiņš Fārenhorsts no Talsu Pakalnu Sporta Kluba aiz sevis 2.vietā atstājot Ingusu Bogdanovu no Aizputes un 3.vietā Reini Korsūnovu. Sievietēm 1.vieta un kauss Viktorijai Bogdanovai, 2.vieta Alvitai Mireckai, bet 3.vieta Līgai Irbei. Nūjošanas distanci veica 9 nūjotāji. Pieredzējusī nūjotāja Vineta Leimane atzina, ka trase ir grūta, bet ļoti interesanta. Visi nūjošanas festivāla dalībnieki saņēma  diplomus par dalību.

Pēc sacensībām visi varēja cienāties ar tēju un cepumiem. Organizatori solīja, ka šāds pasākums noteikti tiks organizēts arī rudenī. Kad tiks gaidīti vairāk skriet un nūjot gribētāji.

Paldies Talsu novada Sporta skolai, Talsu Pakalnu Sporta klubam un Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centram par medaļām, diplomiem, kausiem, piemiņas dāvanām, cienastu un visu pārējo, lai pasākums būtu izdevies.

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skolas

direktora vietniece izglītības jomā

Pavasara kross nūjošanas festivāls REZULTĀTI

image (1) image (2) image (3) image (4) image (5) image (6) image (7) image (8) image (9) image

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts