VESELĪBAS NEDĒĻA JEB MOVE WEEK STENDĒ

VESELĪBAS NEDĒĻA JEB MOVE WEEK STENDĒ

Veselības nedēļa jeb Move week ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

Šogad  no 23. – 29.maijam visā Eiropas Savienībā ir Veselības nedēļa jeb Move week. Arī Talsu novada sporta skola pieteica savu dalību šajā pasākumā. 24.maijā Stendē notika vispārējās fiziskās sagatavotības grupas (VFS) pirmsskolas vecuma bērnu sporta pasākums bērniem kopā ar ģimenēm, kuru vadīja trenere Natālija Joničenko.

Bērni kopā ar vecākiem, brāļiem un māsām  skrēja šķēršļu joslas apli, veicot 200 m garu distanci, kur vajadzēja lekt riņķos, pārvarēt barjeras, skriet līču – ločus, mērķī mest bumbiņas un lekt „klasītes”. Bērni pildīja pietupienus un vēdera presītes vingrinājumus, izpildīja Step testa vingrinājumus. Bērni kopā ar vecākiem visi kopā noskrēja 22,2 km, Step testā veica 1660 vingrinājumus (step tests ir uzkāpšana un nokāpšana no sola). Pasākuma dalībnieki  kopā veica 740 pietupienus un 630 vēdera preses vingrinājumus.

25.maijā  pie Stendes sporta centra norisinājās florbola abu grupu veselības nedēļas pasākums, kurā  jaunie florbolisti pārbaudīja savus spēkus krosā, vēdera preses vingrinājumos un pumpēšanās pret solu. Pavisam pasākumā piedalījās 18 dalībnieki.

Skolēni kopā noskrēja 59 km, piepumpējās 1158 reizes un 1958 reizes stiprināja vēdera muskulatūru.

Trenere pateicās jaunajiem sportistiem un viņu ģimenēm, dāvājot Z/s „Kalnjēči” sarūpētās konfektes, un novēlēja arī turpmāk būt aktīviem ne tikai veselības nedēļā, bet arī ikdienā.

Aina Cebure

Stendes sporta centra administratore

IMG_3349 (Medium) IMG_3340 (Medium) IMG_3300 (Medium) IMG_3289 (Medium)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts