„Talsu NSS/Krauzers” florbolistiem izcili panākumi Zviedrijā un Somijā

„Talsu NSS/Krauzers” florbolistiem izcili panākumi Zviedrijā un Somijā

Talsu florbolisti skolēnu brīvdienas izmantoja, lai gūtu neatsveramu pieredzi ārzemju turnīros.

Pēc Ziemassvētkiem mūsējie ar U20 vecuma grupu devās uz starptautisku turnīru Zviedrijā „Storvreta Cup”, kur kopā aizvadījām četras spēles. Vispirms apakšgrupā izcīnījām graujošu uzvaru ar 11:0 pret vienu no Somijas lielākajiem klubiem „Esport Oilers”. Otrajā spēlē tikāmies ar „Rotebro IS IBK”. Lai arī spēles lielāko daļu darbojāmies aizsardzībā, veiksmīgi realizētie pretuzbrukumi ļāva svinēt pārliecinošu uzvaru ar 8:3, divus vārtus pamanoties gūt pat skaitliskajā mazākumā.Trešajā spēlē tikāmies ar „Farsta IBK”, kas vēlāk kļuva par turnīra uzvarētājiem. Spēli pārliecinoši kontrolēja zviedri un izvirzījās vadībā ar 2:0 un tikai spēles pašā izskaņā mūsējiem Ģirts Šķuburs vienus vārtus atguva panākot- 2:1. Noslēdzoties apakšgrupas spēlēm, trijām komandām bija pa vienam zaudējumam un divām uzvarām. Mūsējie apakšgrupas cīņas noslēdza otrajā vietā un pirmās vietas likteni izsķīra tikai vieni ielaistie vai neiemestie vārti.  Otrā vieta mūsējiem deva iespēju cīnīties pusfinālā, kur tikāmies ar „Tyreso Trollbacken IBK”. Pirmo puslaiku spēlējām ļoti slikti un nerādījām ne tuvu savu labāko sniegumu, un loģiska bija pretinieka izvirzīšanās vadībā ar 2:0. Otrajā puslaikā izdevās spēli sakārtot un daudz aktīvāk sāka uzbrukt mūsējie. Perioda vidū Emīls Krūmiņš no Jāņa Ragovska piespēles rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam- 2:1. Bet tad mača likteni nolēma izšķirt spēles arbitri, pēc kārtas iedodot četrus apšaubāmus noraidījumus Talsiem. Spēlējot pieciem pret trim, zviedri panāca jau 4:1. Spēles beigās mazākumā mūsējiem vienus vārtus vēl atguva Deivids Barkovskis- 4:2, bet tas jau bija vājš mierinājums.

Turnīra formāts spēli par trešo vietu neparedzēja, ar bronzas medaļām apbalvojot abas pusfināla zaudētājas.

Īsi pēc Jaunā gada uz turnīru Somijā devās „Talsu NSS/Krauzers U13” un „Talsu NSS/Krauzers U11” komanda. U13 puiši startēja turnīra Elites grupā, bet U11 „Challange” jeb „izaicinājuma” grupā.

„Talsu NSS/Krauzers U13” pirmajā apkšgrupas spēlē uzvarēja „SSV Voima” ar 4:3, otrajā spēlē piedzīvojām sagrāvi no „Tikkurilan Tiikerit Edustus P03” ar 0:5. Lai Iekļūtu labāko astoņniekā, talsiniekiem pēdējā apakšgrupas spēlē, obligāti bija nepieciešama uzvara. Jau pašā spēles sākumā mūsējie nonāca iedzinējos ar 0:2, bet jau desmitajā minūtē rezultāts tika izlīdzināts- 2:2. Lai arī mūsējie bija pārņēmuši spēles pavedienu, rezultāts ilgi palika nemainīgs un tikai trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mūsējiem izdevās panākt uzvaru ar 3:2 pēc Valtera Kalnieša precīzā metiena.

Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā „Talsu NSS/Krauzers U13 tikās ar „OLS 03 Edustus”, spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, kurai sekoja gara un nervoza soda metienu sērija, pēc kuras uz rokām savas komandas vārtsargu Ričardu Ķīli nēsāja komandas biedri, jo tieši viņa meistarība ļāva komandai izcīnīt uzvaru. Pusfināls pret „FBT Karhut 03 White”. Kā jau ierasts ātri nonācām zaudētājos, bet pratām atspēlēties un spēles pamatlaiks noslēdzās ar 2:2. Šoreiz jau īsākā soda metienu sērijā un pārliecinošāk uzvaru svinēja mūsējie un iekļuva finālā. Fināls gan pa galam neveiksmīgs, un vēlreiz nācās atzīt „Tikkurilan Tiikerit Edustus P03” pārākumu, šoreiz 2:7. Lai arī saņemot sudraba medaļas, mūsējiem bēdīgas sejas. Rezumējot turnīru, esam apmierināti un lepni.

„Talsu NSS/Krauzers U11” apaksģrupas spēles noslēdza kā pirmie, ar 4:1 uzvarot „PSS Musta”, ar 9:0 „M Team 05”, ar 5:2 „SSV White” un ar 8:5 „Light Iron 06”. Ceturtdaļfinālā ar 4:1 tika uzvarēta „Fosu 05”. Vienīgais zaudējums turnīrā piedzīvots pusfinālā pret „Sparta team Automaailm 2005” no Igaunijas. Mūsējie atradās vadībā ar 7:6, bet 40 sekundes pirms mača beigām pamanījās zaudēt un vietu finālā atdot igauņiem, kuri iespēju izmantoja, uzvarot komandu, ko mūsējie apspēlēja apakšgrupas spēlē ar 4:1. Sāpīgi! Spēlē par trešo vietu uzvara pēc spēles soda metienos pār „Tapanilan Erä 05 valkoinen” ar 3:2.

Treneris M.Maķevics

U20 uppsala U13 helsinki U11 helsinki

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts