Talsu kauss badmintonā 4.posms

Talsu kauss badmintonā 4.posms

Sesdien, 12.03.2016., Talsos notika “Talsu Kausa” 4.posma sacensības badmintonā. Uz Talsiem bija sabraukuši Siguldas, Liepājas un Jelgavas badmintonisti. Sacensības notika vairākās vecuma grupās. Talsu badmintonistu sasniegumi šajās sacensībās:
U-11 zēnu grupā Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 3.vietu, Andrejs Vilnis – 4.vieta, Eduards Šternbergs – 5.vieta, Pēteris Vārna – 6.vieta.
U-13 zēnu grupā no deviņiem dalībniekiem Patriks Kandis izcīnīja 3.vietu.
U-13 jauktajā dubūltspēlēs Patriks Kandis spēlēja ar siguldieti Amandu Sofiju Grosbergu un kopā ieguva 4.vietu.
U-15 zēnu grupā Mārtiņš Vārna izcīnīja 2.vietu, Fīlips Ēcis – 4.vieta, Jēkabs Konošonoks – 5.vieta, Henriks Godhards Jankevics 7.vieta, Ēriks Demiters – 9.vieta, Toms Kalniņš – 10.vieta, Kārlis Jurka – 11.vieta.
U-19-21 zēnu grupā otro vietu ieguva bijušais Talsu sporta skolas audzēknis Ričards Meženieks, Kristaps Vārna šoreiz ieguva 4.vietu, Matīs Putniņš – 5.vieta, Dans Daniels Bisenieks – 6.vieta, Intars Fīlips – 7.vieta.
U-17 meiteņu grupā Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 2.vietu, Nikola Kalniņa – 4.vieta, Viktorija Gilberte – 6.vieta, Rebeka Stašāne – 7.vieta, Sabīne Alika -8.vieta.
U-19-21 sieviešu grupā Annija Kuzma izcīnīja 1.vietu, bet mūsu bijusī audzēkne Kristiāna Mirecka ieguva 3.vietu.
Nākamais Talu kausa posms notiks 28.maijā.

Badmintona treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts